per c'fare e quani veten"maniake"????

Almaa'95

Papirus rex
Jam maniakja me fame-keqe per sa i perket kafsheve! Nqs shoh nje mace/qen ne rruge do ndalem 2ore duke e puthur/perkedhelur.. Sikur te mos mjaftonte duke ja ber "piss piss - kucc kucc" i afroj ne lagje. Mengjes per mengjes ata me hidhen nga koka sepse presin ushqimin e tyre, madje madje secilit prej tyre u kam ven nga nje emer ushqimi, ku Qeni im i preferuar eshte padyshim"Byreku"! :)
 

scadarsko

Locus omnem
Jam maniakja me fame-keqe per sa i perket kafsheve! Nqs shoh nje mace/qen ne rruge do ndalem 2ore duke e puthur/perkedhelur.. Sikur te mos mjaftonte duke ja ber "piss piss - kucc kucc" i afroj ne lagje. Mengjes per mengjes ata me hidhen nga koka sepse presin ushqimin e tyre, madje madje secilit prej tyre u kam ven nga nje emer ushqimi, ku Qeni im i preferuar eshte padyshim"Byreku"! :)
une nuk do vija ke ti per dreke apo darke,se kam frige se do me serviresh byrek me mish grire te atij bubi byreku!
 

Almaa'95

Papirus rex
Flm per iluminimin qe me dhe ne fushen e embelsirave. Tani mund te them se ndihem i realizuar. :D
Te thuash c'eshte trileçe eshte njesoj si te thuash c'eshte gjiza, mkupton?! Gabim i rende :)
Por falendero Zotin qe n rrugen tende kalova une e tn jeta jote sdo jet me njesoj LooL :p :p
 

IL__SANTO

Valoris scriptorum
Te thuash c'eshte trileçe eshte njesoj si te thuash c'eshte gjiza, mkupton?! Gabim i rende :)
Por falendero Zotin qe n rrugen tende kalova une e tn jeta jote sdo jet me njesoj LooL :p :p
Qyqa qe kur trilece qenka bo embelsire internazionale??? Ketu ne USA nuk ekziston.
 
Top