Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

Alanis

Primus registratum
Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

Dipazoni ka tema nga me te cuditshmet. Ja dhe nje e tille qe shtohet. NESE DO ISHIT NJE PIKE SHIU (ne nje nga ato dite ose net ku shiu bie rrembyeshem) KU DO DONIT TE BINIT? Eshte pune fantazie. Nje pike shiu mund te biere ne miliarda vende. Per momentin nuk me vjen asgje ne mend por do shkruaj kur te me vije.

ps: mos harroni qe do avulloni prap dhe do bini prap ne toke keshtu qe mund te shkruani disa here /pf/images/graemlins/smile.gif
 

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

Nese do te isha nje pike shiu... sa teme e bukur :goofy: do desha te bija e te mbytesha ne oqeanin e madh, mes miliona pikave te tjera qe kane zgjedhur te njejten gje /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Filthy Bastard

Primus registratum
Re: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

Midis flokeve te Monica Bellucci-t.Pastaj te rreshkisja me poshte dalengadale,i cik me poshte,me poshte akoma deri te gishtat e komes! :cool:
 

Artemis

Primus registratum
Re: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

hmmm...
do te doja te bija ne......
ne...
ne ballin e te dashurit tim, dhe te rreshqisja mbi sy, faqe, cep te buzes dhe cklup te me lepinte Ai befas... :tipsy:
 

Filthy Bastard

Primus registratum
Re: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

Fillimisht postuar nga Artemiss:
[qb] hmmm...
do te doja te bija ne......
ne...
ne ballin e te dashurit tim, dhe te rreshqisja mbi sy, faqe, cep te buzes dhe cklup te me lepinte Ai befas... :tipsy: [/qb]
Pse deri tani e lepira nuk ben pjese te eksperiencat e tua? /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Alanis

Primus registratum
Re: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

Do doja te bija ne syte e nje vajze qe po qan, te perzihesha me lotin e saj qe te mund t'i fshihja sadopak deshperimin.
 

karamel

Primus registratum
Re: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

DO TE DOJA TE PERFUNDOJA MBRENDA ADRIATIKUT
 

Guest
Re: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

NESE NJE PIKE SHIU DO TE ISHA

Nese nje pike shiu do isha,
Buzen tende do doja te njomja
Nese nje pike shiu do isha,
enderimi sdo kish mar fund,
sepse prane teje vetem do te isha
dhe neper heshtje,
si nje pike shiu do rroja
pa dashur per te mos u thare kurre...

Fantazia_G
 

Guest
Re: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

Fillimisht postuar nga ZEQO_PILAFI-:
[qb] do doja te bija tek buzet e fantazis /pf/images/graemlins/tongue.gif [/qb]
Te bije ne buzet e mia,
Poezi do te te shkonte jeta,
Te bije ne buzet e mia,
Sdo doje te ishe njeri,
Me mire te ishe nje pike shiu,
Se sa ai qe je sot ti.. /pf/images/graemlins/laugh.gif
Megjithate prape te uroj jeten..
Se enderimet vec ne jete jetojne
Nje pike shiu do te kthehem,
Vetem atehere kur mos jetojm...

Fantazia_g
 

Guest
Re: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

Eh Zeqo Zeqo...po enderroj Kontrapedalin tani..
si do i kete Buzet valle???
 

helibak mucogllava

Primus registratum
Re: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

Fillimisht postuar nga fantazia_G:
[qb] Eh Zeqo Zeqo...po enderroj Kontrapedalin tani..
si do i kete Buzet valle??? [/qb]
po cne ma thoj mua kete gje kush te pyeti ty se ca je duke enderruar :mad: :confused:
 

Guest
Re: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

Fillimisht postuar nga ZEQO_PILAFI-:
[qb]
Fillimisht postuar nga fantazia_G:
[qb] Eh Zeqo Zeqo...po enderroj Kontrapedalin tani..
si do i kete Buzet valle??? [/qb]
po cne ma thoj mua kete gje kush te pyeti ty se ca je duke enderruar :mad: :confused: [/qb]
Te kam icik si shok te ngushte prandaj....
Po ne qofte se ti nuk do ste tregoj gje une,vetem mos u nxef aman te keqen se ste shkon,jo per gje /pf/images/graemlins/laugh.gif
Buzeqesh dhe cdo gje duket me bukur...
 

helibak mucogllava

Primus registratum
Re: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

Fillimisht postuar nga fantazia_G:
[qb]
Fillimisht postuar nga ZEQO_PILAFI-:
[qb]
Fillimisht postuar nga fantazia_G:
[qb] Eh Zeqo Zeqo...po enderroj Kontrapedalin tani..
si do i kete Buzet valle??? [/qb]
po cne ma thoj mua kete gje kush te pyeti ty se ca je duke enderruar :mad: :confused: [/qb]
Te kam icik si shok te ngushte prandaj....
Po ne qofte se ti nuk do ste tregoj gje une,vetem mos u nxef aman te keqen se ste shkon,jo per gje /pf/images/graemlins/laugh.gif
Buzeqesh dhe cdo gje duket me bukur... [/qb]
sa inat i kam njerzit qe kujton sikur me fusin ne loje :mad:
 

Guest
Re: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

Une i kam me shume se ti ata njerez inat,
Por me shume inat kam ata njerez qe sdine te kuptojne shakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Re: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

Fillimisht postuar nga fantazia_G:
[qb] Eh Zeqo Zeqo...po enderroj Kontrapedalin tani..
si do i kete Buzet valle??? [/qb]
Mbyll sytë, relaksohu, mendo diçka të ëmbël dhe të shijshme më pas ..... mendo për buzët e mia dhe :kiss: me
 

Guest
Re: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

Ok mendova nje qershi... /pf/images/graemlins/wink.gif
 

helibak mucogllava

Primus registratum
Re: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

Fillimisht postuar nga fantazia_G:
[qb] Une i kam me shume se ti ata njerez inat,
Por me shume inat kam ata njerez qe sdine te kuptojne shakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa /pf/images/graemlins/frown.gif [/qb]
we dmth me paske inat ti mua :confused:
apo une i kuptoj shakat :confused:
 

Guest
Re: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

Une spergjigjem per ty..Ti e di vete..a kupton apo jo..Mua me duket po..
Mejithate te isha sot nje pike shiu..se ketej po bie goxha..do te bija me siguri ne qerpikun tend...
 
Top