Ndihme per 'fitness'

Airbourne

Papirus rex
Kam nderkrye te filloj fitness ose me qarte te vej muskuj!
Cfare rruge me duhet te ndjek?
Mundesisht ata/o qe kane eksperience personale ose i kane ne familje kshu tipash.
Faleminderit.
 

Airbourne

Papirus rex
Mu kujtua nje fjale apo kuptim gjeometrik...parapelpipedi.
Por noten e kam pasur ngelese...pra faleminderit kush ma sqaron!
 

Gay

Primus registratum
Kam nderkrye te filloj fitness ose me qarte te vej muskuj!
Cfare rruge me duhet te ndjek?
Mundesisht ata/o qe kane eksperience personale ose i kane ne familje kshu tipash.
Faleminderit.
Kam une nje eksperienc personale. E do te detajuar ne aspektin e listes se ushqimeve?
 

Airbourne

Papirus rex
nje QELBANIK si ky KATNARI BYTHZI drague...i trego BENIT...KY ZHULI...perse
ky SPIUNI mamiQIRE....e company.
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
Kam nderkrye te filloj fitness ose me qarte te vej muskuj!
Cfare rruge me duhet te ndjek?
Mundesisht ata/o qe kane eksperience personale ose i kane ne familje kshu tipash.
Faleminderit.

Luanet dhe macet e egra ne pergjithesi ndjekin dieten Atkins.

Pasi hane bythe dreri ata jane fusin me gjume dhe pastaj ngrihen plot muskuj dhe energji.

Ata qe humbin muskujt ose i kane te atrofizuar mund te krahasohen me astonautet te cilet humbasin shume mase muskulore ne nje ambjent ku graviteti eshte i ulet ose joekzistues.


Adea
 
Top