Muzike Shqip - www.albnetwork.net

Airbourne

Papirus rex
Mirembrema.
Shkruesi nuk eshte shume i apasionuar per.....................PACAHVURE te kenges qe SKA se si te jete shqiptare...


PS....do me beni pyetjen....cne kjo ne lidhje me...juve dhe jo me NEVE.
FAZIT: HULUMTONI.
 

Airbourne

Papirus rex
Une kam VESHTIRESI ta kuptoj .............GJUHEN.
PS....dhe kjo MIZERABILITET do fitoje eurosong??????????????
 

Airbourne

Papirus rex
Thone qe ruset po mendohen ke te qojn.............


PS....do e VENDOSI publiku dhe JO juria.

Ne troje disa nga ata qe vendosen per kengen e DARIT fituese..Christer Björkman, Dimitris Kontopoulos , Felix Bergsson.

komb i SHKERDHYER ne GEN.

Gjynah.

Naten e mire.
 
Top