Muzika: Sa perqind te kohes ditore degjoni muzike....

Petroninsja

Primus registratum
Muzika: Sa perqind te kohes ditore degjoni muzike....

Dua te di, sa vend ze muzika ne jeten tuaj te perditshme... Nese do i vinit kandarin sa perqind e kohes ditore eshte e shoqeruar me tingujt e muzikes???
 

X-GoodBoy

Primus registratum
Re: Muzika: Sa perqind te kohes ditore degjoni muzike....

80% eshte muzik, 20 % eshte kur fle gjum /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

hot

Hotgirl
Re: Muzika: Sa perqind te kohes ditore degjoni muzike....

po una edhe kur msoj me kufje ne vesh rri,
rruges me kufje ne vesh,
vetem naten qe flej du qetsi absolute /pf/images/graemlins/smile.gif

75% do thojsha
 

D-J

Forumium maestatis
Re: Muzika: Sa perqind te kohes ditore degjoni muzike....

Skam shume kohe te degjoj muzike se jam shume i zene duke luajtur muzike /pf/images/graemlins/wink.gif
 

romeo

Forumium maestatis
Re: Muzika: Sa perqind te kohes ditore degjoni muzike....

shume kohe, sepse edhe kur bej gjera te tjera i shoqeroj gjithmone me muzike.
 

Sweety el

Locus omnem
Mund te them 25%pasi kam shume mesime.por ne fundjave i kushtoj me shume kohe pasi dhe kur dal me shoqerine degjojme te gjithe muzike.
 

Airbourne

Papirus rex
nga mengjesi deri ne darke,pasi e kam pasion dhe ndihem mire.
Iszonyat brutál mix, hanem 2001-es. Akkor volt a prog house a csúcson, és ezt hallani is a zenéken mert mindegyik ultra komoly. Hihetetlen, hogy akkor milyen zenék mentek a bulikba, főleg a maiakhoz képest... én máshogy látom, mára ez a stílus teljesen meghalt, és mindenféle fosra gerjednek az emberek...
Jó éjszakát
 
Top