Muzika e lehte italiane

VoGeLuShI

Primus registratum
Re: Muzika e lehte italiane

e kam une kengen e mia martinit

po e bej upload tani dhe po e postoj ketu /pf/images/graemlins/wave.gif
 

cacol

Forumium maestatis
Re: Muzika e lehte italiane

Edhe nga youtube mund ti shkarkosh videot /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

cacol

Forumium maestatis
Re: Muzika e lehte italiane

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
http://www.yourfilelink.com/get.php?fid=212120

Mia Martini e Roberto Murolo - Cu'mme

[/ QUOTE ]

sme hapet kjo Most /pf/images/graemlins/shrug.gif

kam 2 muaj qe po e kerkoj kte

po ne celular a mund ta shkarkoj...? dhe si..? grazieeeeee

[/ QUOTE ]

Noto, linku punon me se miri, nuk e di perse thua qe nuk te hapet... kur klikon mbi te, te con tek nje faqe ku ke nje goxha buton ne mes qe shkruan " Download File ", shtyp butonin dhe fillon shkarkimi.

Ne cel mund ta hedhesh ashtu sic hedh cdo gje tjeter nga PC
 

cacol

Forumium maestatis
Re: Muzika e lehte italiane

Ndonje kerkese tjeter ? Do mundohem tua plotesoj brenda 10 minutave nga momenti qe shpreheni /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

i_own_u

Primus registratum
Re: Muzika e lehte italiane

azzoooo per tu shkarkuar me duhet 1 ore e 20 minuta imagjino ti çlinj te ndyr kam /pf/images/graemlins/laugh.gif

keng e filma un akoma skam msuar ti shkarkoj nga PC-ja ne celular, nejse

grazie MOSTje shum djal i idukuar dhe i disponushem /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

cacol

Forumium maestatis
Re: Muzika e lehte italiane

Noto, me ca e lidh celularin me PC ti ? Bluetooth ? Infrarossi? Kabell ?

Ca celulari ke ? Ma thuaj dhe te tregoj une si behet /pf/images/graemlins/smile.gif
 

i_own_u

Primus registratum
Re: Muzika e lehte italiane

po MOST e fundit...

Danubio blu JOHAN SHTRAUZ, sjam n'tem por po e ke mos porto /pf/images/graemlins/laugh.gif

glazieeee /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

i_own_u

Primus registratum
Re: Muzika e lehte italiane

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Noto, me ca e lidh celularin me PC ti ? Bluetooth ? Infrarossi? Kabell ?

[/ QUOTE ]

me kabell MOST... kam Samsung D820 e Motorola V3
 
Top