Muzika Ballkanike!

ledioni

Primus registratum
Muzika Ballkanike!

Bejme pjese ne Ballkan dhe jemi pjese e muzikes Ballkanike. A ka vlera muzika ballkanike dhe cili kengetar mund te quhet per momentin si numri 1?
 

Airbourne

Papirus rex

LJEPA NINA mer NOTEN apo VLERESIMIN e VECANTE,ose NO per shumicen= MAGNA CUM LAUDE.

Diten e mire MOTRA dhe maskule.
Agre....u KRYE.
 

Airbourne

Papirus rex
Skom cboj dhe nuk kam deshire ti <pergezoj> por me PELQEN


Tashti perseja????

Sepse une maj men vetem Djemte e Detit ne kete zhanre.Por ata kane humbur,jane <mbytur>,apo nuk i dihet se nga behen kane ngelur....elton LESHAT dhe quni i atij qe ka lujt filmin....ndergjegja.
PRA....kur TI(ose dhe une mbase),ne cdo PORE te SHOQERISE je bere KANCEROZ,mos prit te behesh....................do ngelesh METASTAZE.Spi mo uje BISTURIA.Pacienti ka VDEKUR,dhe shancet per ringjallje=ZERO

FAZIT: Respect from Germany oder HUT AB.
 

Airbourne

Papirus rex

PS....n.q-se PUQET KIMIA,pa PROBLEM.Ose...do Femra shqiptare kane zgjedhur te tjere.
Apo PO?????????????????
Te besh moral eshte shume kollaj.
 

Airbourne

Papirus rex
Qkemi shqipe...a je i martume apo ke ljubavnica?
Jedan momak, zena shkine,por ja nisam DEMODE.
Mos bre....e drejta jote.
 
Top