Mos vdeksh kurre!!!

S6T6N6

Forumium maestatis
Mos vdeksh kurre!!!

Kjo teme sherben vetem per te komplimentuar anetaret e AF mbi nje postim te tyre qe aq shume ju ka pelqyer...

Mos vdekshi kurre /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: Mos vdeksh kurre!!!

per Nelken, se me shkrin gazit me 90% te shkrimeve dhe pershkrimeve te saj :lol:
ndjekin dhe te tjere, por po e leme nga 1 ne dite :devil:
pak e sak,... se mbi-popullohemi me keta te pavdekshmit pastaj /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

darma

Primus registratum
Re: Mos vdeksh kurre!!!

Fillimisht postuar nga ConTe_DrACuLa:
[qb] mos vdeksha kurr ishalla /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Qyqe larg qofte me vdek ti kush do na i kafshoje forumistat...
 
Re: Mos vdeksh kurre!!!

/pf/images/graemlins/laugh.gif Tedo ,mos vdeksh kurre ,qe me ben te hyj qe ne mengjes tek erosi... /pf/images/graemlins/tongue.gif :lol:
 

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: Mos vdeksh kurre!!!

Mos vdekshi kurre more teologe se me vdiqet se qeshuri me fantazite tuaha :lol: :goofy: :lol:
 

Princesha

Primus registratum
Re: Mos vdeksh kurre!!!

ai sqepatari zog, te vdes gazit sidomos me prejardhjen e fjaleve shqipe etj etj, gjuhetar i madh /pf/images/graemlins/laugh.gif

ka edhe shum te tjer qe te ndrisin nga goja /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Mos vdeksh kurre!!!

Fillimisht postuar nga Moira:
[qb] /pf/images/graemlins/laugh.gif Tedo ,mos vdeksh kurre ,qe me ben te hyj qe ne mengjes tek erosi... /pf/images/graemlins/tongue.gif :lol: [/qb]
RRofsh e MOire . MOs vdeksh ne ti pa m dhon i birre muve ... Live se ktu m ke bo tape yhyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy smahen Men ... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

amy

Primus registratum
Re: Mos vdeksh kurre!!!

ah more satana ti qenke i semure me duket mua kjo teme eshte hapur ne vend tjeter apo ste pelqen ty,,,
/pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Shqiptarja

Primus registratum
Re: Mos vdeksh kurre!!!

Mos vdekt kurre Zeqo vllau, se nuk e merriton!!!
Zeqo... /pf/images/graemlins/wink.gif
 

helibak mucogllava

Primus registratum
Re: Mos vdeksh kurre!!!

Fillimisht postuar nga Shqiptarja:
[qb] Mos vdekt kurre Zeqo vllau, se nuk e merriton!!!
Zeqo... /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
sa me vones u kujtove tija ehuha tani nuk quhet /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Shqiptarja

Primus registratum
Re: Mos vdeksh kurre!!!

Jo, ti erdhe me vonese, e mba mend?! /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

helibak mucogllava

Primus registratum
Re: Mos vdeksh kurre!!!

Fillimisht postuar nga Shqiptarja:
[qb] Jo, ti erdhe me vonese, e mba mend?! /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif [/qb]
une jam gjithmon i pranishem ketu ska vones per mua /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

gangsterja

Primus registratum
Sweety mos vdeksh kurre pasi me pelqen aq shume moj vajze keto shkrimet e tua,dhe jam e lumtur qe zura nje mike si ti ne kete forum.
 
Top