Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

blendiys

Primus registratum
Re: Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

Frizbin,dikur librat dhe bicikleten.
Bohhhh,det ndryshimesh.
 

blendiys

Primus registratum
Re: Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

Meqe ra fjala,ku ra fjala per te diskutuar rreth hobeve /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Diddy19

Su@mi
Re: Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

Po ty vetem mbasi na shuajte kuriozitetin rreth hobeve te tuj te ra ndermend me e ba kete pyetje a?? Si mbas kosit me duket mu...Nejse /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

blendiys

Primus registratum
Re: Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

Si mbas pilafit,kete doje te shprehje? /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Diddy19

Su@mi
Re: Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

Ha ha ha!Ne shkodranet pilafin e hajme me kos edhe kosi asht gjithmone neper tavolinat tona,si e fundit pjate e vaktit...Kshuqe perdorim shprehjen 'Mbas kosit'..Po nqs ty te pelqen te them 'Mbas Pilafit',un ta baj qejfin ..me kusht qe heren tjeter te gjesh pergjigje ma origjinale nfaj pyetjeve qe te bahen...gjithmone nese merr mundimin me u pergjigj! :shrug: /pf/images/graemlins/wink.gif
 

scadarsko

Locus omnem
mbas sportit hoby im eshte kinematografia pornografike actor amator vetem 2 here ne moshen 23vjec,por nuk e ushtrova me per arsye se fillova te ndiqja studimet...
 
Top