Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

S6T6N6

Forumium maestatis
Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

hobi im eshte... Pro wrestling /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

Ahahaaaaaaa cfare teme :lol:

Hobi im jane burrat :lol: dhe nje ketrush :angel:

...edhe wrestling :lol: ngulem para TV me ore te tera duke u besu atyre gjujtjeve me karrike qe u thyhen ne dysh ne kurriz atyre dhe duke u qa dhe hallin qe u dhem shpina shume :lol:

Alamet teme :thumbsup: edhe pse do me ngordhi Ndrikulla qe i kam vjedh HOBIN :eek: :lol:
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

Kurse hobi im jon femrat ne pergjithesi ne i kukull ne vecanti /pf/images/graemlins/laugh.gif

E paskam hobin e vecante, te pakten deri nashti se te shofim sa te tjere do me kopjojn /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

Ho me,
i pasket maru lodrat juve, me keni lan vetem arushin prej pellushi muve :rolleyes: /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

Nuk osht arush, osht TIGER :eek: :lol: ka dhe bisht te gjate :lol:

Si te dush mi :lol:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

ho me pra,
ene mu, m'u duk me shume Lara, po thash mos i ka ra Li-a /pf/images/graemlins/laugh.gif
:lol:
 

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

Me tha njera ne PM <<Po sexin se ke hoby ti?>>... Po une ate e kam profesion mi shpirt ahahahahah
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

Edhe une i kam qef lodrat qe flasin, du gjithnje me i zberthy nga mrena te shof cfare i ban me fol /pf/images/graemlins/laugh.gif :lol:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

Fillimisht postuar nga Lara Kroft:

Une te gjitha hobi i kam. Me Lara pa Lara
Bzzzzzzzzz,

djeg djeg sa e prek! /pf/images/graemlins/laugh.gif
:lol:
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

Me tha njera ne PM <<Po sexin se ke hoby ti?>>... Po une ate e kam profesion mi shpirt ahahahahah
ZHIGOLO punon ti re :eek:

Pupu puuuuuuuu sa vende pune jane hap ne Shqiperi mi ti e ne te shkretat s'marim vesh gjo :eek: dhe qahet populli shqiptar se s'ka vende pune, duhet me ble nje kamzhik :lol:

Bzzzzzzzzzzzzzz, Lara bzzzzzzzzzz
 

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

Jo po nga qe e boj shpesh duhet te filloj te paguhem /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Diddy19

Su@mi
Re: Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

Hoby im eshte "te gjej çdo muaj nga nje hoby te ri"...Me te vertete qe duke ba kshu asnje hoby nuk e perfeksionoj deri ne fund po te pakten e kam te sigurt qe hoby qe kam zgjedhur s'do me merzitet kollaj! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

zog

Primus registratum
Re: Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

qe te kesh hobi duhet te kesh KOHE dhe qe te kesh kohe duhet te kesh pare.


qe kur ika nga shqiperia s'kam me hobi, ngaqe s'kam me kohe mjaftushem. heh shqiperia eshte flori, aty koha shkon fjolle. vete jeta eshte hobi.

pranej ketu diskutojne veç ata qe rine anej. lum si ju. ndoshta nje dite vij dhe une, ti bej hije, hijes se hijes. enderr e kam.
 

Diddy19

Su@mi
Re: Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

Edhe te rrish ne Internet do kohe zog,por kjo s'te pengon as ty qe je jashte Shqiperise te humbasesh shume kohe ne te...Kshuqe ajo qe thu ti s'qendron!Apo do thuash qe te lundrosh ne internet nuk eshte hoby?? :confused:
 

zog

Primus registratum
Re: Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

su@mi kohe do dhe te rrish ne hale, çfaredogje do kohe, por s'do te thote se eshte hobi. ndersa ta shtysh kohen ne menyre te organizuar, kjo eshte hobi.

psh, per nje shqiptar emigrant forumi nuk eshte hobi, megjithese ai harxhon kohe. forumi per nje emigrant perfaqeson shqiperine, pra per te merr rendesi te dores se pare. ndersa per shqiptaret me banim ne shqiperi ndryshon puna, sepse e para te kesh internet ne shqiperi, akoma sot, eshte PRIVILEGJ. pra eshte njesoj si ai personi qe jeton ne bote dhe ka abonim ne opera, ku shkon çdo te shtune.

lara psh, poston ne forum kot, pa qellim specifik, a ke pa, s'thote asgje me interes per te tjeret, ajo thjesht kalon orarin zyrtar, kjo i esht kthy ne sport, kjo pra eshte hobi.

po ashtu dhe sonila ose kordelja, ato vijne ketu per argetim pas punes se kryer gjetke. pra per hobi.

ndersa une psh, jo, une internetin (si dhe forumin) e kam mision historik, shume important, po aq sa vellimet e plota te veprave te enver hoxhes ishin per te.

bile kajhere me duket se zoti e kreu internetin enkas per mu. mu ka mush menia qe eshte keshtu e se lun topi. ke pa ti.
 

Diddy19

Su@mi
Re: Me qe ra fjala! Cili eshte hobi juaj?

Dakord,ma mbushe mendjen zog..si gjithmone shume bindes je! Edhe misionin historik qe i ke vu vetes po e çon deri ne fund,hallall! /pf/images/graemlins/laugh.gif

Vetem aty ne fund sikur e prishe ...Jo vetem qe eshte budallallek te mendosh se interneti u krijua per ty (e kuptoj ,ishte shaka nga ana jote) ,por te pohosh qe Interneti u krijua nga Zoti... :smash: !
 
Top