Me josh gruaja e tij...

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: Me josh gruaja e tij...

Fillimisht postuar nga Moira:
[qb] /pf/images/graemlins/tongue.gif po te ishte kaq e thjeshte do ta kisha vene re nje shkelqim ne syte e tu.... :devil: [/qb]
:cool: zakonisht ve syze per ta fshehur /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

gurax

Pan ignoramus
Re: Me josh gruaja e tij...

lol, po vdes nga turpi une, :lol: Vaj vatani e mjer mileti, me kaq shume halle duhen dy muaj pushime ne vit! /pf/images/graemlins/laugh.gif


------------
"I'm in awe, Lennier. The way you can take a straightforward, logical proposition and turn it inside-out so that in the end it says .. what you want it to say instead of what it actually means. Does this come naturally or did you .. attend some special martial arts class for the philosophically inclined?" -- Marcus, Babylon 5
 

bebivogel

Forumium maestatis
Re: Me josh gruaja e tij...

Fillimisht postuar nga Gurax:
[qb] lol, po vdes nga turpi une, :lol: Vaj vatani e mjer mileti, me kaq shume halle duhen dy muaj pushime ne vit! /pf/images/graemlins/laugh.gif


------------
[/qb]
ee dale ... ste ka ndodhur ty te te gjujn na i her e?... he pra ... na trego sikletin /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

shtriga

Primus registratum
Re: Me josh gruaja e tij...

hahhahahahahha :lol:
nuk thua mire qe eshte komshija dhe jo burri i saj /pf/images/graemlins/wink.gif kot ankohesh.
 

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: Me josh gruaja e tij...

Shtrige! :eek: nuk mendojne policet ashtu /pf/images/graemlins/laugh.gif policet nuk mendojne fare :lol:
 

RAUL

Primus registratum
Re: Me josh gruaja e tij...

ti si kur rrin ne underground mos jom gabim.. /pf/images/graemlins/wink.gif pske komshie te mire o plako.. :tipsy: :lol:
 

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: Me josh gruaja e tij...

Fillimisht postuar nga SweetAngel:
[qb] Nuk e di pse, por me vjen neveri nga deklarime te tilla. [/qb]
Po me qe te vjen neveri ik ne farmaci dhe bli ndonje ilac kunder neverise
 

Artemis

Primus registratum
Re: Me josh gruaja e tij...

O Satan, ty nuk te ka hije te biesh ne kesi dilemash! Shejtan i ke then vetes ik e bej shejtanlleqet pra... ose ndrro nick ne "satan servant" /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

SweetAngel

Primus registratum
Re: Me josh gruaja e tij...

Fillimisht postuar nga S6T6N6:
[qb]
Fillimisht postuar nga SweetAngel:
[qb] Nuk e di pse, por me vjen neveri nga deklarime te tilla. [/qb]
Po me qe te vjen neveri ik ne farmaci dhe bli ndonje ilac kunder neverise [/qb]
Rrofsh per keshillen.
 

Cleopatra

Forumium praecox
Re: Me josh gruaja e tij...

Satana come on vet nga emri dukesh qe sje aq i urt.
Une per vete them keshtu:Ne jemi popull bujar,qe bejme per njeri tjetrin,ndimojme njeri tjetrin,pse jo deri dhe aty...po
qe ne nevoja.Miku njihet ne kohe te veshtira.
Pastaj ti pyt 100 vet e bej si te duash vet.
 

Has

Primus registratum
Re: Me josh gruaja e tij...

beja qefin o satana, ta din per nder ajo e burri i saj, me ket rast run edhe burrerin tende prej mashkullu qe merr mendime ne forume.. hahahah

ca gjera behen e pike
ska pse diskutohen biles
 

gangsterja

Primus registratum
Ti mund te pish nje kafe me komshiun dhe mund tia thuash troc ne sy.Nuk do te ishte mire te shkaterroje familje(flas nese je i martuar)nese komshia nuk merr vesh atehere sqaroje njehere e mire.
 

Thamina

Papirus rex
mistrec hahahahha me bejne me qesh shkrimet e tua e pelqej origjinalitetin tend ne ca shkruan. lal nese ta ka dhen celsin e deres e ti ndihesh ok vazhdo programin ,po sja dhe ti do ja jap dikush tjeter ne lagje . plus do dalesh dhe i paburr pra je qe je dhe ben mire dhe mbron titullin tend ahhahah.pastaj kan thene miku i nire me rafte shume
 

joetisti_

Locus omnem
ka edhe raste kur femra, si nuse e re brenda nje shtepie, krijon me dashje, ne fshehtesi, nje rrethane per ta perdorur si katapult e t'i shmanget apo te "fitoje" dicka ne favor te saj, kundrejt nje mashkulli tjeter ne familje si kunati etj. Dhe kam degjuar plot histori te verteta ku kane rene brenda thuajse te gjithe "viktimat" (sepse, e verteta, para nje femre humbet arsyeja)
Por edhe me gjitonen ne rastin e temes mundesite jane te shumta qe, qofte qe ne fillim, qofte me vone per shkak te ndonje mosmarreveshjeje, qe eshte e pashmangshme, te te vere ne telash pasi e ke pranuar ftesen e saj.

Nuk them se jane gracka te tilla qe duhet t'u shmangesh aq shume sa mos te kesh te besh fare me raste te tilla(eshte natyrshemri e jetes), ndonese gracka sic e thashe ka shume mundesi te rezultojne. por them qe ai qe e merr persiper ta beje, te jete ne dijeni qe te mos e vrase ndergjegjja kot se koti, me vone.
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
Me josh gruaja e tij...

Gruaja e komshiut perballe shpise time ma ka bo borxh! U bo ca kohe qe po ma lun, po keq fare... Une kom nje fare muhabeti me burrin e vet por jo dhe aq sa mos te me vrase ndergjegjia qe ti "provoj" gruan njehere... megjithate jam akoma ne dilemen qe ta "bej" dhe te ruaj shume gjera, perfshire dhe krenarine prej mashkulli apo mos ta bej, duke i ndenjur besnik moralit.

PS. Ajo (fqinja) eshte e sigurte ne te sajen prandaj dhe nuk ja vlen te diskutojme kete version prandaj i rrijme atyre qe kam permendur lart.

Faleminderit per ndihmen tuaj...


Pyet shtate a tete dhe bej si di vete!

Per mendimin tim, eshte burri i komshijes AI i cili shtyn gruan e tij te te tundoje ty.

Se pari ti duhet te kesh dicka ne dore dhe/ose dicka ne mes te kembeve te cilat i interesojne komshiut.

Se dyti ti duhet te jesh i pasur dhe ai do te te bej shantazh te cilit ti do t'i pergjigjesh per arsye sepse ke nje reputacion per te ruajtur.

Se treti nqs nje burre shtyn gruan e tij per nje mardhenie me ty, hapi i tij i dyte do te jete te te beje nje shantazh per nje mardhenie trekendesh trio. Nqs ti Satana je femer atehere do te jeni dy femra dhe nje mashkull. Nqs ti Satana je mashkull atehere do te jeni dy meshkuj me nje femer. Vrimat ndajini si te doni.


Se katerti, ai mut burri eshte krunde nga xhepat dhe ata qe jane krunde nga xhepat jane edhe te djallezuarit me te medhenj. Ai do te haje nga dy krahe. Pas kryerjes se vepres penale te krimit te dashnorllikut te madh ai burre do te jape informacionin ne shkembim pagese nje pale te trete. Me kete rast ai do te perfitoje edhe nga ty edhe nga ai debili tjeter i cili kurdis lojra pafund per te kapur te tjeret MAT. Nqs ate vete nuk e kapin mat ahere kjo tregon se ai eshte wisard. Ai i njeh te gjithe lojtaret dhe per te mos krijuar dyshime ai do te "kapet" MAT nga Thamina ose Cherry blossom i cili eshte mashkull.

Nqs ti Satana je kaq i padjallezuar per te kuptuar kete loje atehere kjo tregon se ti nuk je SATANA por nje idiot me brire i cili eshte shume i ndershem per te pare se kush eshte kush.

Si konkludim nqs se Satanai eshte kaq i padjallezuar i bie qe i vetshpalluri Zot te jete Satana.


Nga i di une te gjitha keto?

Ishte thjesht nje frymezim momental dhe thelbi i nje romani qe mund te shkruaj ose mund te kem shkruar.Adieu Satana,


El
 
Top