Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij II

maria_antoinete

Primus registratum
Re: Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij II

seksi nuk eshte dhe aq i komplikuar por jemi ne qe e bejme te tille. Njerzit qe kane nje jete aktive seksuale duhet te jene me te lumtur se ato qe nuk kane dhe qe deshirat e tyre te ndrydhura erotike i shfryjne ne veprime te nderlikuara dhe te veshtira per tu kuptuar.
 

ana karenina

Primus registratum
Re: Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij II

Per here te pare ne jeten e vet Frojdi ulet i turperuar pas nje 4'e te papritur. E c'ish ai para saj? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Blendi

Primus registratum
Re: Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij II

Jo se kam ndonje kundershtim qe te vere nota Lara por mendoj se mbetet nje humnere e madhe midis te folurit mbi seksin dhe te berit seks. Sepse edhe vete 'gojtaria' si koncept psh, nga te folurit mbi, dhe te berit të, nderron komplet kuptim.

Note mund t'i vesh vetem atyre personave qe i ke provuar seksualisht. Per nje mashkull kenaqsia e vertete nuk qendron ne sa here vjen, apo sa kenaqet ai vete por ne ate qe ai kenaq femeren plotesisht. mashkulli eshte shume me i thjeshte seksualisht se femra. me i kollajte per te arritur orgazme, ndryshe nga femra qe ka nevoje per me teper stimulim. prandaj them orgazmat e femres eshte shperblimi i vertete i te dyve, perndryshe i bie me kollaj te masturboheshim. Organi kryesor seksual eshte truri, nga do burojne te gjitha perkedheljet, ferkimet, prekjet, pozicionet, fjalet...sekreti qendron ne kuptimin e partnerit, pastaj loja eshte nje perkujdesja e ndjersjellte, nuk ka vend per egoizem ne seks.
kam pas partnere te persosura qe kur jemi ndare per arsye te tjera kemi pyetur nj-tj me shaka "Po seksin mund ta vazhdojme?" Ashtu si ka pas edhe femra qe s'dua t'i kujtoj fare. nejse (vaji ne lakra). Sido qe eksperienca ndihmon shume, ca gjera jane me te dhenme jo me te thenme.
 

maria_antoinete

Primus registratum
Re: Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij II

une thashe ate qe mendoja megjithese e ndikuar nga frojdi.
but this is reality.
shpesh harrojme kush i ka shpikur teorite kur i perdorim gjtihmone ato ne jeten e e perditshme.
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij II

/pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Blendi

Primus registratum
Re: Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij II

Ti ca m'qesh ti? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij II

konfirmoj iola /pf/images/graemlins/laugh.gif

plus shkrimi jot Blend, eeeeeeehhhhh ky shkrimi jot ...ishteeee....aaaaaaahhhhhhhhhhh .... /pf/images/graemlins/laugh.gif

/pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
 

pppppaa

Primus registratum
Re: Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij II

Ishte lakuriq... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Blendi

Primus registratum
Re: Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij II

Po ajo eshte e vertete. Nuk e di nese jeta imiton artin apo e anasjellta, se eshte bere shabllon neper filma, por ajo cigarja pas eshte dor' me nji.
Qellon qe dhe ata qe nuk e pijne regullisht cigaren ta pijne nje pas seksit. /pf/images/graemlins/laugh.gif
Kjo hyn te te keqijat e seksit?
smokingchimp.jpg
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij II

ehhh... e kall edhe konstaton rezultatin e aktit ne fytyren e partnerit/parteneres /pf/images/graemlins/blush.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Blendi

Primus registratum
Re: Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij II

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />

...ishteeee....aaaaaaahhhhhhhhhhh .... /pf/images/graemlins/laugh.gif

/pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif

[/ QUOTE ]

Qe po ta kall nji
smoking_cigarette.gif
/pf/images/graemlins/grin.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij II

kujdes mos marresh flak ore /pf/images/graemlins/laugh.gif
se ska kush te ta shuaj zjarrin /pf/images/graemlins/laugh.gif (do detyrohesh te therrasesh noj zjarrefikese F /pf/images/graemlins/laugh.gif )
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij II

/pf/images/graemlins/laugh.gif
nuk po te deshifroj dot ... /pf/images/graemlins/laugh.gif

do 5 zjarrfkese F /pf/images/graemlins/laugh.gif ??? pse keshtu 1 nuk te del eeeee /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Dolores

Primus registratum
Re: Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij II

Ok Le ta fillojme te henen me menu e gjith javes...

SIZZLING SEX SAMPLER

Stuck in a one-note nooky rut? Here, mix-and-match lovemaking menus to satisfy your every carnal craving.

Stoke Your Love Fire: Renew your wows with these heart-to-heart dishes.

Appetizer: You Under Him (Chicken Soup of the Sack). Get head-to-toe in touch with each other.
Main Course: Side by Side (Now and Zen). Enjoy intense eye contact and blissful body rubbing.
Dessert: Cosmo Butterfly. Just when you thought you couldn't fall any more deeply...you do.
Make It a Kinky Lite Night: Feed your hunger for over-the-edge ecstasy.

Appetizer: You on Top (Control Your O). Start things off right with a twist-and-shout bout.
Main Course: Doggy Style (G-Spot Jiggy). Let your bad girl come through and feel so-o-o good.
Dessert: You Sitting, Him Standing (Johnny Come Quickly). Blow him away with a built-for-him bang.
Quench a Doing-It Drought: Release your pent-up passion by taking fast action.

Appetizer: You Sitting, Him Standing (Johnny Come Quickly). Bring him over the brink in a blink.
Main Course: You on Top (Control Your O). Unleash your frustrated lust.
Dessert: CAT Position (The Soft Rock). Have a sweet, slow, simultaneous second

Do sjell edhe demostrime me figura .....rikthemi se shpejti /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij II

/pf/images/graemlins/laugh.gif hallall /pf/images/graemlins/laugh.gif

-E-
La tua grande necessità è quella di parlare.Se la persona dell'appuntamento non è una buona ascoltatrice hai problemi per relazionarti. Una persona deve stimolarti intellettualmente o non ti interesserà sessualmente. Hai bisogno di un amico per amante e una compagnia nel letto. Odi la mancanza di armonia e la disorganizzazione. Ti piace flirtare perchè per te è più importante stimolare l'atto sessuale in sè, però una volta che intrighi il tuo cuore sei molto leale. Quando non hai un buon amante, preferisci dormire con un buon libro.

Konfirmoj
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij II

/pf/images/graemlins/laugh.gif noj liber me perralla qe te me zej gjumi shpejt /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Blendi

Primus registratum
Re: Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij II

Une do zgjidhja nje liber te merzitshem, mundesisht vetem me meshkuj, ose ndoshta ndonje studim agronomie i potencialeve te siberise per kultivim patateje. Kur te vuash, te vuash si qen, deri ne fund!

Kurse kur jam vete i dyte ne krevet preferoj muzike te larte, sidomos kur nuk ka me shume se dy vete ne shtepi, DMX albumi "...and then there was X" ose Santana albumi "Shaman", perndryshe heavy metal.
Preferoj qe kashte te jete korrik, ose gusht, te mos kete Ajer te kondicionuar se djersa eshte e embel. Duhet nje ventilator qe rrotullon koken neper dhome...kur te vjen ai ajri i ftohte pas aksionit. ah!
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij II

/pf/images/graemlins/laugh.gif ti kur don me u bo mazzo, behesh deri ne fund /pf/images/graemlins/laugh.gif

un dua te mos vuaj shum /pf/images/graemlins/laugh.gif

e shumta noj liber porno, shif me sy e plas me zemer /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

true confidental

Forumium maestatis
Re: Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij II

Lol, everything is connected, sex, loud music, heat, aroma, all makes sense together
So, Practically what we find pleasurable , somehow stimulate us sexually and people shouldn’t get embarrassed when talking about these things /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top