Kush eshte aktori/aktorja juaj i/e preferuar?

gaviota

Forumium praecox
jeta e gjithesecilit nuk perfiton as fansa ,as fame ,nese do te me njohesh me vjen keq per ty por vetem ne af ke mundesi
 

mirdita

Papirus rex
Aktori im i preferuar esht Brat Pitt dhe Vin Diesel,ndersa aktorja ime e preferuar esht Angelina Jolie
 

The decatur

Perjashtuar nga Albforumi
fytyrat ja di kurse emrat jo.
eshte mister bini i cili ka vdek
eshte xheki can
eshte ai aktori qe ben rolin e avokatit ne serian Firma
gjithashtu edhe aktoret tek seriali shtepiake te deshperuara
 
Top