Kush eshte aktori/aktorja juaj i/e preferuar?

Hank

Valoris scriptorum
Per mu 1shi ngelet Hilary Swank! Nuk eshte e bukur si keto te tjerat, por cdo film qe luan te percjell shume mire ngarkesen emocionale te personazhit!
 

Megg

Carpe Diem
Per komedi Adam Sandler.
Per filma serioz Denzel Washington dhe Will Smith!
Nga femrat Charlise Theron dhe Uma Thurman!

U bon icik shume me duket :D
:D:DI preferum 1 esht me duket mu,,:p gjths gustoja jote me pelqeen:D
Ke dhe nje te fundit krejt per ti vene PIKE?:D
 
Top