Foto Kur jeni masturbuar per here te fundit?

Eléonoré

Valoris scriptorum
Kush eshte ai budalla qe i pergjigjet nje pyetje te tille!?

Mua me pelqejne gjerat e tejdukshme, te kristalta apo transparente qe me lejojne te shoh ate qe eshte e bukur dhe e hijshme. Por zorret e barkut nuk nxirren ne publik. Ne nje moment te caktuar njeriu me i qarte i botes nuk do te jete ne gjendje te ktheje nje pergjigje te vertete nje pyetjeje te caktuar. Psh nje komshia ime kur me pyeti ne se dukej bukur kur ishte bere gati per te shkuar ne nje dasem, mendimi i pare qe me erdhi ne mendje ishte ti thoja se ajo normalisht me kujtonte prejardhjen e njerezve prej majmunit por vecanerisht ate dite ajo me dukej si majmun me ngjyra. Ja si thua ti? Per hir te se vertetes a mund te shprehja ate qe mendova? «You look just fine» i thashe.

Nuk do te isha pergjigjur ketu nese nuk do te me vinte befasisht ne mendje llampa e Aladinit (si puna e cajnikut) dhe pershkrimi qe iu be asaj nga nje psikolog i cili tha se xhindi me i madh ka dale nga nje master-masturbator!

Sa per vete mund te them se njerezit qe jane te ngarkuar me probleme, jo vetem deshira iu mungon por edhe dora iu thahet per te kryer nje akt te tille qe mendoj se eshte teper normal sidomos per adoleshentet.

Mendimi im modest,
Éléonore
 

MLK-back

Primus registratum
Ti je sallakshe apo me te djathtën? Jo per gjë po te Juventus kerkojne nje sulmus te majtëer sezonin e ardheshëm... lol
 

Johana

Forumium praecox
Me te dyja duart shtrire permbys. Stil fizarmonik. Kot nuk thone woman on top.

I bet a man can not do that. Kot nuk thone woman on top.

JC
 
Top