Kulmi i diskutimit.....

Petroninsja

Primus registratum
Kulmi i diskutimit.....

Pa he, hapni veshet dhe zgjeroni syte, shume tema ketu ne forum shkojne si nje liber nga kapitulli ne kapitull duke permbajtur skenare nga me pikantet mbase te tila qe as vete imagjinata si percjell dot...
Ajo cdo kerkoja eshte nje si tip sontazhi me mendime , opinione sadopak te vlefshme kuptohet sipas qejfit tuaj qe; kush ka qene tema me interesante, mbase skandaloze ose me unike qe keni degjuar te diskutohet dhe sigurisht arsyen e mendimit tuaj? :idea:
 

bimba81

Primus registratum
Re: Kulmi i diskutimit.....

per mua tema me e bukur eshte Made in Abania. /pf/images/graemlins/smile.gif teme me skandaloze ka qene nje teme qe e mbyllen direkt me duket tek rubrika eros.nje tema me shume debate qe Dashuri me zezake.pastaj te tjera tani per tani nuk me vijne ne mend.po ka shume tema interesante ne forum qe me pelqejne shume.edhe pse shkoj me teper tek ato te thashethemeve sepse argetohem me teper.kaq kisha une per tani.po me erdhi ndonje gje tjter ne mend do e them.
 
Top