Kujt do t'ia dhuronit një lule në këtë moment?

joetisti_

Locus omnem
Ua kam ndermend je fytyre qe ti dhuroj dy trendafila ^__^.

Pastaj tia fus ne sy me gjithe gjemba qe kur te dalin gjembat te terheq edhe kokerdhoket e syve e te dalin jashte.

kur te te vije burri nga stani, keshtu? :p

nje zambak per Amelie qe ta vere ne mes te gjinjeve :)
 

Ameliè

Forumium maestatis
Vjen atehere kur ferr ferr fustani.

Joetist mendoj se ngjyra e lekures e bardhe si qumeshti shkon me se miri.
Ke shije ke:)
 

joetisti_

Locus omnem
Vjen atehere kur ferr ferr fustani.

Joetist mendoj se ngjyra e lekures e bardhe si qumeshti shkon me se miri.
Ke shije ke:)
kombinon edhe me rozen e thithave :) Po ne kenge ferr-ferr fustani me c'kuptim eshte?

s'kam me lule. M'i moren te tera keto, sa te pangopura qe jane :(
 

Ameliè

Forumium maestatis
kombinon edhe me rozen e thithave :) Po ne kenge ferr-ferr fustani me c'kuptim eshte?

s'kam me lule. M'i moren te tera keto, sa te pangopura qe jane :(
Kenge, kenge
Ashtu sikur kur vjen nga kisha dhe ferr ferr ben kemisha.

Ka lezet kontrastet aty , e mire mire tashi skemi cte shtojme me.
 

joetisti_

Locus omnem
Kenge, kenge
Ashtu sikur kur vjen nga kisha dhe ferr ferr ben kemisha.

Ka lezet kontrastet aty , e mire mire tashi skemi cte shtojme me.
thashe se mos e kishte me kuptimin qe s'ia mbante me fustanin trupi I erdhi burri, feste! :)

nje lule i vete mendja mashkullit per te dhuruar kur eshte fjala per nje femer, po nje femre per mashkullin?
 

Ameliè

Forumium maestatis
Une do doja ti dhuroja nje pedikyr nje dite bashke. Bejme thashetheme ku shaj shoqet e mia , neperke ske cthua.
 
Top