Kombëtarja Shqiptare Drejt Jerevanit, Sfida Vendimtare

Agjenti_007

Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres
Anëtar i Shtabit
1444473719de-biasi.jpg

Sfida vendimtare për kombëtaren tonë në këto eliminatore, do të jetë të dielën ajo ndaj Armenisë. Kombëtarja shqiptare ka udhëtuar drejt Jerevanit, ku në orën 18:00 Gianni de Biasi do të japë një konferencë për shtyp.

Sipas programit të zyrtarizuar nga federata armene, 30 minuta pas konferencës De Biasi do të nisë seancën e fundit stërvitore me lojtarët. Ndeshja do të drejtohet nga gjyqtari polak, Szymon Marciniak.
 

Airbourne

Papirus rex
Kombetarja e MEMES SHQIPERI e ka akoma nje SHANCE per te zene vendin e trete,n.q-se arrnautet mujne islandezet.
Pastaj me fransuaZUSKAT e kemi NE ne DORE=FATIN.
PRA ne SHQIP...UNE e KAM =FLAMURIN KUQ edhe ZI.
Kujt nuk i pelqe ne....picku materu.
Por me KRYESORJA....qe CUNAT TANE, pa skerBYTHJE upomocas,po lujne=NOGOMET.
TRAINIERI ne vendin dhe KOHEN e DUHUR.

FORZA ALBANIA.
 
Top