Klubi i pijaneceve

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Klubi i pijaneceve

Do pime sot mo Piplla apo sju ka Dale Pija e mromshme ... Une ne icik jom se do iki m LAvore po deshet Bujrum t pim kai caffe me hap syte ...
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Klubi i pijaneceve

i GJys Filxhoni per Ty i per Mu se Tani na duhet i caffe e mire me mledh trute se u shkalafiten n Pune ...
 

ere

Primus registratum
Re: Klubi i pijaneceve

Mire e marim dabell expresso dhe e ndajme bashke kshu kursejme dhe parate
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Klubi i pijaneceve

Po i Tum o mi goc se 2 caffe do bohen qe do bohen si do e pijme ne me Pipe e ???
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Klubi i pijaneceve

HAjt na qit nai birre Ta pim Tani se marum punen ne e dum i birre per rehati ...
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Klubi i pijaneceve

Ne vijm ne t Honen me pi e Bab ktuja ska dit jave per ne te gjitha isoj jane Pijme kur na pihet dhe kur duam ... Defrimi dhe Hargalisja per Neve eshte Pernote Se Pernote kena Vit Te Ri ...
 
Top