Kosova Kerkoj ndihme per vogelushen time.

Pershendetje te gjithe vllezerve dhe motrave shqiptare.Vajza ime 3 vjeç para disa ditesh eshte dignostikuar me leuçemi akute dhe doktoret thone qe nuk ka asnje shprese tjeter perveç operimit por thone qe kushton 130 mije € dhe operimi dhe mjekimi do vazhduar ne itali dhe per mua jane shume po bejme te pamunduren per ti gjetur keto leke sa jemi futur dhe ne borxhe.Babai i vajzes time ka vdekur jam e vetme me te dhe nuk dua ta humbas dhe ate eshte e vetmja gje qe kam.Kerkoj nga ju vetem te me ndihmoni sikur dhe me nje € secili nga ju ,ju lutem dhe ju pergjerohem sikur vetem aq te jepni sepse jam shum e deshperuar po kerkoj ndihme kudo dhe nuk i behet vone njeriu.

Kjo eshte llogaria bankare:528007540CLIDCLALL01.
Swift kodi:NCBAALTX.
 
Top