Kerkese per rikthim Aksesi @

AVOCADO

Primus registratum
Pershendetje te gjithve,

Emri im ne chat eshte Padrino (KEVIN_DR).
Shum kohe me pare mu desh te nderprisja lidhjet me chat-in dhe pse kisha Akses si Operator.

Di qe Akses tim e kam dorzu tek nje sop por qe emri nuk me kujtohet.
Kisha memo per ket por fatkeqsisht jo me pasi pa dashje e zerova listen, me sakt i fshiva tgjitha.

Qe te mos zgjatem shume, si ish pjestar i Stafit @op, deshiroj te rikthehem serisht ne chat e te jem pjes e stafit.

Persa i perket komandave, fjalet me lart tregojn pergjigjen e saket ose te duhur.

Poshte po ju bashkangjis dhe disa informacione rreth Nick tim.

-NickServ- Padrino is Deutschland
-
-NickServ- Online from: Deutschlan@***********
-
-NickServ- Online from: Deutschlan@***********
-
-NickServ- Registered: Apr 29 22:40:46 2011 CEST (7 years, 65 days, 19 hours, 21 minutes ago)
-
-NickServ- Last quit message: Ping timeout: 380 seconds
-
-NickServ- Email address: ***************
-
-NickServ- Options: Private, Protection, Security, Auto-op, No expire
-


-NickServ- List of nicknames in your group:
-
-NickServ- Nick Expires
-
-NickServ- AVOCADO does not expire
-
-NickServ- KEVIN does not expire
-
-NickServ- KEVIN_DR does not expire
-
-NickServ- Padrino does not expire
-
-NickServ- 4 nickname(s) in the group.
-
Shpresoj se ne staf ka ngel akoma ndonje pjestar i vjeter, e shpresoj se do i kujtohet emri.


Me respekt.
 

DarKSouL

Forumium maestatis
Pershendetje,

Faleminderit per interesin e shfaqur per t'u bere perseri pjese e stafit.

Por pervec se je i vjeter (mbi 7 vite) duhet te jesh dhe aktiv qe te merresh parasysh, pra duhet te kalojne disa dite qe te vezhgohesh nga stafi SOp duke pare aktivitetin dhe sjelljen tende, dhe me pas e diskutojme perseri.

Faleminderit

P.S. Welcome back :)
 

[^_^]

Forumium maestatis
Pershendetje!
Pas konsultimit stafi SOp vendosi qe per momentin mos te shtohesh, per arsyen se nuk te kemi pare aktiv ne main, ne momentin qe do kesh me shume kohe per ne main do mund ta ri-shqyrtojme kerkesen serish!

Gjith te mirat
 

AVOCADO

Primus registratum
Mahlzeit, fillimisht perdor i emer me te cilin mund tet drejtohesha..

por njs po kuptoj qe je sekretari/ja per mardheniet me publikun.

ne main tkeqen daja skam fol gjat kur kisha shoqnin reale e jo me tipa qe si njof fare.

dhe kush nga ju flet ne main qe eshte aop???
kush e ka publiku kte rregulloren e re? se na dhit tu qesh... po certifikata familjare si dikur ke faja kerkohen mo?

njs flm per kohen qe mkushtove duke mu pergjigj. tfala shokve qe sme njifnin...
 

[^_^]

Forumium maestatis
Kto pergjigjet ironike nuk te bejn me te zgjuar nga cmund te jesh ne te vertete,kshu qe mund ti kursesh!
Po te ishe pak me shume aktiv ne chat do ta dije kush isha dhe sdo beje batuta ironike
Ti je pjestar i vjeter nuk thash qe ky nick eshte i panjohur per ne, thash qe duhet te jesh pak me aktiv ne main pasi na duhen aop aktiv dhe jo qe parkojn emrin!

Gezuar festat
 

AVOCADO

Primus registratum
Kto pergjigjet ironike nuk te bejn me te zgjuar nga cmund te jesh ne te vertete,kshu qe mund ti kursesh!
Po te ishe pak me shume aktiv ne chat do ta dije kush isha dhe sdo beje batuta ironike
Ti je pjestar i vjeter nuk thash qe ky nick eshte i panjohur per ne, thash qe duhet te jesh pak me aktiv ne main pasi na duhen aop aktiv dhe jo qe parkojn emrin!

Gezuar festat
Mfal per vonesen po sinqerisht kam qen i zen me pune dhe nuk kam pas mundesi te lexoja.

Un sjam ktu tet tregoj ty se sa i shkathet apo i monget jam, jo vetem ty po asnjonit. aq me teper qe ste njof.

meqe do njerez aktiv ne main per aop, ti vet si Sop je aktiv?

Pushime te mbara!
 
Top