Kerkese per AOP ne #Shqiperia & #ndihme

zastava

Primus registratum
Kerkese per AOP ne #Shqiperia & #ndihme

Pershendetje all duke filluar nga stafi dhe mbaron te Chati !!!
Un jam nje chatues i rregullt i ketij serveri dhe do doja nje aop te #shqiperia dhe te #dihme
Dy fjale (pershrim) :
Emri:elfid
Nick: _AcId^BuRn_ ose zastava
Mosha:19 vjec
Vendbanimi: Tirane (jo thjesht venbanim por jam nga Tirana)
Koha ime ne chat :un punoj ne nje net kafe dhe kohen time te lir rri ne chat ( 4-5 ore ne dit ).Un kam kohe qe perdor ket server dhe nuk kemi patur probleme si me userat & operatoret.
Shpresoj qe kerkesa ime te meret parasysh /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif

Me respekt nga Elfridi
 

gota

Primus registratum
Re: Kerkese per AOP ne #Shqiperia & #ndihme

pershendetje operator!! /pf/images/graemlins/laugh.gif un jom endri me nick _waNk_12_feat_london_ qe dua te marr pjese dmth te behem operator ne dhomen #shqiperia dhe te #ndihma ju lutem shum beni dicka ju lutem!!?? maximumi un rri ne chat 10 ore ne dit!! Ju Faleminderit
 

gota

Primus registratum
Re: Kerkese per AOP ne #Shqiperia & #ndihme

pershendetje operator!!un jom endri me nick _waNk_12_feat_london_ qe dua te marr pjese dmth te behem operator ne dhomen #shqiperia dhe te #ndihma ju lutem shum beni dicka ju lutem!!?? maximumi un rri ne chat 10 ore ne dit!! Ju Faleminderit
 

gota

Primus registratum
Re: Kerkese per AOP ne #Shqiperia & #ndihme

pershendetje operator!! un jom endri me nick _waNk_12_feat_london_ qe dua te marr pjese dmth te behem operator ne dhomen #shqiperia dhe te #ndihma ju lutem shum beni dicka ju lutem!!?? maximumi un rri ne chat 10 ore ne dit!! Ju Faleminderit
 

ALDI1

Primus registratum
Re: Kerkese per AOP ne #Shqiperia & #ndihme

ckemi stafi i albnetwork.
une e kam bere edhe njehere kerkesen e skam mare pergjigje.
prandaj po e bej edhe njehere /pf/images/graemlins/smile.gif
une jam nje chatues i regullt i serverit tuaj.
kisha deshire te merrja pjese edhe une ne stfain tuaj.
une jam me nick ALDI.
shpresoj ti shikoni keto kerkesa.
flm.
 

ALDI1

Primus registratum
Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

ckemi .
si po ia kaloni.
te gjithe ato qe kane bere kerkesat me duket se pak vete kane mare pergjigje.
ju lutem na ktheni pergjigje.
per mua eshte hera e dyte qe e kam bere kerkesen e skam mar pergjigje.
ju pershendes te gjitheve.
bye.
 

VoGeLuShI

Primus registratum
Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

aaaaaahahahahahahahahahahahaha eshte bere nje lemsh ktuuuuuuuuu......beni kerkesa beni se edhe lexohen ndonjehere /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

nirvana_m

Primus registratum
Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

ec te vdeksha si qonka bo rradha ketu ygayagyagaygayagaygayagaygayagyagaygay o sa kom qesh, scorpion jepu pergjigje cunave do e marrin acc a jo, mbaji i cik me shprese sic ke bo me mu i here e i kohe:D
 

VoGeLuShI

Primus registratum
Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

he mo se ti je ne rradhe per vete /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 

acid

Forumium praecox
Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

du aop jam djale i mire dhe i ndershem me chatistet.
 
S

Scorpion

Guest
Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

Abuzojne femrat me kete, se ky ahaaaaaaaaaaa /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

VoGeLuShI

Primus registratum
Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

me vertet???
ore e di qe beka cudira ai poci i komshiut tend... /pf/images/graemlins/lol.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

Pas akickut qe ke, ke dhe nje gline nga une sa te futem ne chat, ca ti bej qe s'jam moderator ketu, se ta tregoja une qejfin...
 

VoGeLuShI

Primus registratum
Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

nisen kercenimet ktej
/me kontakton 129 /pf/images/graemlins/goofy.gif
 

Ali_DemsI

Primus registratum
Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
du aop jam djale i mire dhe i ndershem me chatistet.

[/ QUOTE ]

Un Them Te Te Japin Akill Gzline Ene Na I Kline Mire E Ke /pf/images/graemlins/smile.gif Jo Per Gjo Po Erdh Ne Shqipni Ene Hume Fare Te Ka Kerku Toncja U Lodh E Ste Gjeti Dot.
 
S

Scorpion

Guest
Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

129 jashte sherbimit /pf/images/graemlins/laugh.gif

Kush del vullnetar per gline ketu, pervec Demsit e vogelushit /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

VoGeLuShI

Primus registratum
Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

mathoku me vjen keq por nuk je i mir informuar /pf/images/graemlins/laugh.gif
sapo kontrollova dhe nuk kam akick /pf/images/graemlins/grin.gif
per muhabetin e glines do diskutojme me shtruar /pf/images/graemlins/winkwink.gif
 

Ali_DemsI

Primus registratum
Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
129 jashte sherbimit /pf/images/graemlins/laugh.gif

Kush del vullnetar per gline ketu, pervec Demsit e vogelushit /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

Pse Me Nxorre Jasht Loje Mua Mer?? Apo E Di Ti Sa E Kursej Un?? /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif Me Jep Oline Ti Se Gline E Vej Si Duhet Une /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/rockband.gif /pf/images/graemlins/rockband.gif /pf/images/graemlins/rockband.gif
 
Top