Kenget me te mira dashurise!

eM

Paper Moon
Kenget me te mira dashurise!

Love songs!
/pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
Hajdeni........

eM
 

Albanian_Hottie

Primus registratum
Re: Kenget me te mira dashurise!

I'll make love -boyz 2 men
promises- jaged edge
I love you- faith
thank you for loving me- bon jovi
 

bebivogel

Forumium maestatis
Re: Kenget me te mira dashurise!

with or without u -U2
Just another day- John Secada
Wicked Game - Chris Isaak

kaq me vine ne mend ...
 

disku

UNI
Re: Kenget me te mira dashurise!

AL 4 ONE--BRIAN ADAMS & STING & ROD STUART
EVERYTHING I DO I DO IT FOR U--BRIAN ADAMS
WHEN A MAN LOVES A WOMAN--MICHAEL BOLTON
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: Kenget me te mira dashurise!

The power of love - Celine Dion

Always - Bon Jovi

Said i loved you but i lied - Michael Bolton
 

eM

Paper Moon
Re: Kenget me te mira dashurise!

Ecklipse of Love nga... ohhh sme vjen qe sme vjen ne mend! /pf/images/graemlins/laugh.gif Do tju a them kur te kujtohem po eshte kenge shume e famshme dhe shume e mire!

Kjo per sot!
Neser ndonje tjeter, ka kohe!

eM :thumbsup:
 

SyZeza

Grupi i të moçmëve!
Re: Kenget me te mira dashurise!

Dilemma---- nelly & kelly /pf/images/graemlins/wink.gif
 

eM

Paper Moon
Re: Kenget me te mira dashurise!

I need you---> Faith Hill /pf/images/graemlins/smile.gif

eM
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: Kenget me te mira dashurise!

Lista vazhdon.....

Endless Love - Lionel Richie & Diane Rosse

Unchained Melody- The ghost ( movie)

Your song - Elton John

Open Arms - Journey

My heart will go on - Celine Dion

I will always love you - Whitney Houston

Po ndonje shqipetare duhet te kete, se ska mundesi si thoni ju ? :confused:
 

One

Primus registratum
Re: Kenget me te mira dashurise!

i agree with Petroninsen.

"I Will Always Love You" nga Whitney Houston.

e paske pare 100 love songs ne VH-1 /pf/images/graemlins/tongue.gif
it's a beautiful song dhe Whitney eshte e paarritshme. kot ankohet ajo Truvy qe ka lujt ke "Magnolias" se s'ka njeri qe e kno si W. Houston.

oyy ti champaign girl..eshte Sagapo nga David Tukici e jo Cakici lol
dhe Nertila Koka me duket. very nice song.
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: Kenget me te mira dashurise!

Papapa mi Sonja ma paske nxjerre sekretin lol
edhe ti e paske pare Vhi1 sot e, une thashe do nxirrja dicka te mire damnnnn lol

Sagapo te dua, sagapo
Prape sma mbush menjen, une them tekst shqipo puro jo me huhazime , megjithse kenge e bukur eshte se mohoj ....
 

drops^of^enigma

Primus registratum
Re: Kenget me te mira dashurise!

per mua jane :

Unchained Melody
Take My Breath Away--Berlin
Total Eclipse of The Heart--Bonny Tyler
Endless Love--Lionel Richie&Dianna Rose
Careless Whisper--George Micheal
 

bebivogel

Forumium maestatis
Re: Kenget me te mira dashurise!

Unchained Melody

Oh! My Love, My Darling...
I've hungred for your touch,
A long, lonely time.
And time goes by, so slowly
And time can do, so much
Are you, still mine??
I need your love, I need your love!
God, speed your love to me.
Lonely rivers flow to the sea, to the sea,
to the open arms of the sea.
Lonely lovers sigh, wait for me, wait for me
I'll be coming home, wait for me

Oh! My Love, My Darling...
I've hungered for your touch,
A long, lonely time.
And time goes by, so slowly
And time can do, so much
Are you, still mine??
I need your love, I need your love!
God, speed your love to me.
/pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif
 
Top