Kenga juaj e preferuar?

Wise

Valoris scriptorum
Nder kenget qe me pelqejn me shume jane "when i look at you" miley cyrus dhe tek shqiptaret"sa e shite zemren" juliana pasha& luiz ejlli si dhe" harrom" e kaltrina selimit.
 

Megg

Carpe Diem
Per momentin me shuuume me pelqjne 2 kenge:
1)white label-babilonia
2)dafina rexhepi ft/ etnon-tio mi then kufijt
jane te papara!!!
 

Megg

Carpe Diem
Per momentin me shuuume me pelqjne 2 kenge:
1)white label-babilonia
2)dafina rexhepi ft/ etnon-tio mi then kufijt
jane te papara!!!
 
Top