Kekroj makine per femra , me kambio automatike

MALINA

Primus registratum
Kekroj makine per femra , me kambio automatike

Te jete ne gjendje te mire qe mos tme nxjerre pune me e rregullu , preferencat ngjyre te zeze , gri metalizzato ,
 

KoDoShi

Primus registratum
Re: Kekroj makine per femra , me kambio automatike

Harrove pa thene çmimin!! ..sa je e gatshme ti t'japesh per ket makine.
..marka makines (tipi=benz,renault,fiat,seat,etj..etj!) ..apo nuk ka rendsi per ty ...
Me e vendosme heres tjeter!.
/pf/images/graemlins/smile.gif

Ps: Tek tema "Pazar makinash" ke ca link per automjete n'shitje, ti shko shif nje her aty dhe nqs nuk t'pelqejn m'thuaj qe te adresoj diku tjeter.

/pf/images/graemlins/wave.gif
 

Diddy19

Su@mi
Re: Kekroj makine per femra , me kambio automatike

Femrat nuk i njofin makinat sipas markes ,tipit , cilindrave, fuqise, etj etj.
Femrat e ndajne makinat ne :te medha dhe te vogla dhe sipas ngjyres e bardhe , e kuqe , e zeze..
 

KoDoShi

Primus registratum
Re: Kekroj makine per femra , me kambio automatike

M'fal ku bazohesh ..?

Ta siguroj qe ka femra qe din me shume nga aq sa thua ti ..njof une, nuk e di,ti ndoshta s'ke pas "fat" me i njoft! /pf/images/graemlins/shrug.gif
 

Diddy19

Su@mi
Re: Kekroj makine per femra , me kambio automatike

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
..marka makines (tipi=benz,renault,fiat,seat,etj..etj!) ..apo nuk ka rendsi per ty ...


[/ QUOTE ]

Tani mos na ban lamsh.
Marka asht :Benz, Renault, Audi, Citroen, Nissan,Wolswagen, FIAT /pf/images/graemlins/laugh.gif
Tipat jane : SLK, Cliò, A4, saxò, Micra, Polo, Panda 4x4
 

Diddy19

Su@mi
Re: Kekroj makine per femra , me kambio automatike

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
M'fal ku bazohesh ..?

Ta siguroj qe ka femra qe din me shume nga aq sa thua ti ..njof une, nuk e di,ti ndoshta s'ke pas "fat" me i njoft! /pf/images/graemlins/shrug.gif

[/ QUOTE ]

Ne pergjithesi femrat nuk i njofin markat dhe tipet e makinave.Maksimumi njofin marken sepse njofin simbolin .Tipin as qe bahet fjale. Une per vedi i njof , s'kam probleme te tilla.

Ti i njef?
 

nejse

Primus registratum
Re: Kekroj makine per femra , me kambio automatik

Ai Benz AMG60 , V12 , sls, me 4 marmida ishte i papare
 

KoDoShi

Primus registratum
Re: Kekroj makine per femra , me kambio automatike

Shitet Golf 3, me benzinë, me disqe alumini, me xhama dhe pasqyra elektrike, me dokumenta italiane, ngjyrë e zezë. Çmimi 150. 000 lekë.Tel/0682974520 .


Shitet Golf 4. Viti i prodhimit 1998, me naftë, ngjyrë blu e errët, me kambio manuale, me kondicioner, me ABS, me Airbag, me kompjuter bordi, me doganë të paguar.
Çmimi 9.300 euro.Tel/0682161629 .Shitet Opel Corsa . Viti i prodhimit 1997, ngjyrë jeshile, në gjendje shumë të mirë pune, me kondicioner, me benzinë, me doganë të paguar. Çmimi 4000 euro.Tel/0692280484 .

makina 1
makina 2
makina 3
MALINA shifi nje her k'to ofertat me vemendje s'mduken t'kqija!
 

KoDoShi

Primus registratum
Re: Kekroj makine per femra , me kambio automatike

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />

Ti i njef?

[/ QUOTE ]

Mos ndoshta t'duket pa takt kjo pyetje .?
..Marr,marr vesh ..biles me shume se ty, ta siguroj, kam punu si xhenerik vet ..nqs edhe ti njef k'te pune mire s'kam cfare te te them tjeter pervecse t'me behet qejfi qe merr vesht edhe ti! /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Diddy19

Su@mi
Re: Kekroj makine per femra , me kambio automatike

Ah,asht nomale me i njofte ma shume se une.
Pytja qe te bana s'me duket pa takt ( u ofendove?)sepse une se di as a je femer apo mashkull, a je 10 vjec apo 30 kshu une thjesht pyta.T'pytsh asht e drejte , te pergjigjesh asht kortezi.

P.S Ajo makina e dyte nuk ban sepse ajo e do me kambio automatike.
 

KoDoShi

Primus registratum
Re: Kekroj makine per femra , me kambio automatike

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
..marka makines (tipi=benz,renault,fiat,seat,etj..etj!) ..apo nuk ka rendsi per ty ...


[/ QUOTE ]

Tani mos na ban lamsh.
Marka asht :Benz, Renault, Audi, Citroen, Nissan,Wolswagen, FIAT /pf/images/graemlins/laugh.gif
Tipat jane : SLK, Cliò, A4, saxò, Micra, Polo, Panda 4x4

[/ QUOTE ]


Marka :Alfa Romeo, BMW, Lancia, Volvo
Modeli :RZ/SZ , Z4-M, Beta, XC-70
..kjo ishte sa per pune ego-je! /pf/images/graemlins/laugh.gif ..e dija qe diçka tek citimi yt ishte gabim, por nuk isha i sigurt se ishte apo jo i tille ...shkova te mobile.de dhe e konstatova qe e kishe gabim dhe ti!


..asgje me teper! /pf/images/graemlins/smile.gif
Mobile.de kliko edhe nje her k'tu se mund t'gjesh diçka qe mund te interesoj!
 

alb_girl82

Primus registratum
Re: Kekroj makine per femra , me kambio automatike

un per vete du nje karroce me dy krriça... pa kambio, grazie! /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 

KoDoShi

Primus registratum
Re: Kekroj makine per femra , me kambio automatike

M'jep 2 te puthura mua ..pastaj pa merak per "makinen" ta gjej un! /pf/images/graemlins/laugh.gif

E ke n'dor vet! /pf/images/graemlins/tonguee.gif

/pf/images/graemlins/wave.gif ..ika /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif
 

Diddy19

Su@mi
Re: Kekroj makine per femra , me kambio automatike

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />

Marka :Alfa Romeo, BMW, Lancia, Volvo
Modeli :RZ/SZ , Z4-M, Beta, XC-70
..kjo ishte sa per pune ego-je! /pf/images/graemlins/laugh.gif ..e dija qe diçka tek citimi yt ishte gabim, por nuk isha i sigurt se ishte apo jo i tille ...shkova te mobile.de dhe e konstatova qe e kishe gabim dhe ti!


..asgje me teper! /pf/images/graemlins/smile.gif


[/ QUOTE ]

Ok, terhiqem. Ne fakt postimin e pare e bana per shaka. Ti e more seriozisht edhe une tu pergjigja .
Nejse, ia kalofsh mire.Ciao /pf/images/graemlins/smile.gif
 

alb_girl82

Primus registratum
Re: Kekroj makine per femra , me kambio automatike

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
M'jep 2 te puthura mua ..pastaj pa merak per "makinen" ta gjej un! /pf/images/graemlins/laugh.gif

E ke n'dor vet! /pf/images/graemlins/tonguee.gif

/pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif te dhash tri pithje o ill!

iva inclusa mi raccomando! /pf/images/graemlins/laugh.gif/pf/images/graemlins/wave.gif ..ika /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif

[/ QUOTE ]
 

aristokratja

Forumium praecox
Re: Kekroj makine per femra , me kambio automatike

Si thua per nje BMW metalizato e vitit 1995, me benzine, sportive?
Duhet ta kesh piken e karburantit tek porta, por nuk eshte shume problem!
PS: sa e zonja do te isha po te punoja ne nje zyre marketingu!!!!!
 

i_own_u

Primus registratum
Re: Kekroj makine per femra , me kambio automatike

do ishe e zonja te mos permendje ate te pikes karburantit...

me ate e prishe pazarin... nejse,

PANDA... e bardh viti i prodhimit 1980, 2 porta 4 vend'she... ç'mimi 5.500.000 euro çmimi i fundit.
 

ujku81

Primus registratum
Re: Kekroj makine per femra , me kambio automatike

5500000 Euro!!! E vitit 1980!!!
Sa e ke sensin e humorit ene ti o robo. /pf/images/graemlins/tipsy.gif
 

i_own_u

Primus registratum
Re: Kekroj makine per femra , me kambio automatike

ç'far te shqet'son Ujku...?

ne e hongsh ka shku kjo dynjo robo /pf/images/graemlins/laugh.gif

goces s'mund ti pelqej ngjyra e makines... po çmimin e ka te gjith sepse e meriton

kot s'thojn Fiat Panda... makin per femra /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 

Guest
Re: Kekroj makine per femra , me kambio automatike

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Femrat nuk i njofin makinat sipas markes ,tipit , cilindrave, fuqise, etj etj.
Femrat e ndajne makinat ne :te medha dhe te vogla dhe sipas ngjyres e bardhe , e kuqe , e zeze..

[/ QUOTE ]

E ke gabim.
Mbase femrat nuk dinte te nderrojne gomat, por une vete nuk do e blija nje Fiat (apo ndonje marke Franceze), kurre para Golfitapo Benzit. Femrat besoj i njohin Markat e makinave shume mire, fuqine e tyre dhe mendojne qe te kene nje makine sa me ekonomike.

Ndersa sa per ngjyre, normal qe femra ka pretendime, se ka te beje me natyren e saj.
 
Top