Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

abs

nuk e di...
Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

<font color="blue"> Relax </font> /pf/images/graemlins/smile.gif
 

mostro

Putraku
Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

Po ore si skam..
shif vallai sa jom kthy nga puna dhe marova per buke.rruges per ne shtepi kalova per nji qebaptore,me iku petlla vedit se skisha as edhe nji kokerr leku me vete.desh hongra duret.ku e lam muhabetin nji her?
rruges per ne shpi takoj dyshen me me cunin e modh,gocen e dyte dhe cunin dy mujsh me vete.po ikshin nga Monda se kish feju vellain,Turin qe osht ushtar ne kep te rodonit.Se kush shkote dhe ai rryp ashu,koken tull do dhe nuse,apo se ka koken cepa cepa si ai kubi me ngjyra qe s'ja bo nai her ato ngjyrat bashke.
sa hyna ne shpi fillun lajmet.se ca kish nodh ne kasnec...
ika dhe takohena masneja...shnet daku
 

bebi

Primus registratum
Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

o daku, aman se m'le me kry picingul mu ktu. ça ndodhi n'kasnec se nuk m'xen gjumi /pf/images/graemlins/laugh.gif
edhe emnat fmive t'dyshes nuk i the ça asht kjo pun kshtu.
 

FUNLOVINCRIMINAL

Primus registratum
Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

sex any time any where----- Oh yeah
Nga 1 konge qe nigjova sa hapa syte sot ne mjes
Mos me thuni qe konga e pare qe nigjoni sa zgjohesh te ngel ne menje gjithe diten
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

po mua ajo me ngelet ne koke...
sot ishte kenga ROZA ROZINA (...dalin trendelina..lalalalala...se pjesen tjeter nuk e maj mend me....)
 

mostro

Putraku
Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

kom ra dje nga bickleta qe per i cik desh i lava duret me ju o bijt e mi..
nejse,kom lexu sot nji artikull bash mbi kosoven se si pamvarsia do i jepet ne 2009.u kom habit per kok teme.me ne fund poplli i kosoves do jet popull i pavarur..urime
 

bob

Primus registratum
Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

SHUL /pf/images/graemlins/laugh.gif

/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Princesha

Primus registratum
Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
kom ra dje nga bickleta qe per i cik desh i lava duret me ju o bijt e mi..
nejse,kom lexu sot nji artikull bash mbi kosoven se si pamvarsia do i jepet ne 2009.u kom habit per kok teme.me ne fund poplli i kosoves do jet popull i pavarur..urime

[/ QUOTE ]

eh shyqyr qe paske pshtu...

ca kishte lidhje bicikleta me kosoven? /pf/images/graemlins/booki.gif
 

FUNLOVINCRIMINAL

Primus registratum
Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
celulari im i dashur

[/ QUOTE ]me apo pa vibrator????? /pf/images/graemlins/goofy.gifPaske ra mrena me celularin hahahahahhah
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
celulari im i dashur

[/ QUOTE ]me apo pa vibrator????? /pf/images/graemlins/goofy.gifPaske ra mrena me celularin hahahahahhah

[/ QUOTE ]

edhe ça vibratori ssssssseeeeeeeeee...
e shkund gjith pallatin /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top