Ke ndonje FJALE T'MODHE per MOMENTIN?

Lisa

Moderator
Anëtar i Shtabit
[Unik] sory nese do dal nga tema,por dua sinqerisht ta pergezoj kte vajze per disa komente te cilat na u fshine...Por rendesi ka qe e moren mesazhin!
P.S me vjen keq per kete staf qe ka ky forum me kaq KLIKIME e kaq shume ANETAR..staf egoiste i mefsht i paafte.!!
 

SNAP

Papirus rex
[Unik] sory nese do dal nga tema,por dua sinqerisht ta pergezoj kte vajze per disa komente te cilat na u fshine...Por rendesi ka qe e moren mesazhin!
P.S me vjen keq per kete staf qe ka ky forum me kaq KLIKIME e kaq shume ANETAR..staf egoiste i mefsht i paafte.!!
Ky permben nje lajm bombastik;) Ashtu menoj dhe une;)
 

Dreamer

Under the Dome
[Unik] sory nese do dal nga tema,por dua sinqerisht ta pergezoj kte vajze per disa komente te cilat na u fshine...Por rendesi ka qe e moren mesazhin!
P.S me vjen keq per kete staf qe ka ky forum me kaq KLIKIME e kaq shume ANETAR..staf egoiste i mefsht i paafte.!!
Me thuaj te cila teme u fshine?
 

Dreamer

Under the Dome
Motivin e mbylljes se temes e ka shkruajtur Al-Punk dhe mund ta lexoni sepse tema paska degraduar.
Te permbahemi temave eshte themelore ne Forum ndryshe hap dicka e gjen dicka tjeter.
Te gjithe mund te shkruajne cfare te duan ne temen perkatese edhe brendave limiteve e rregullave te Forumit e jo vetem .
 
Last edited:

Lisa

Moderator
Anëtar i Shtabit
Motivin e mbylljes se temes e ka shkruajtur Al-Punk dhe mund ta lexoni sepse tema paska degraduar.
Te permbahemi temave eshte themelore ne Forum ndryshe hap dicka e gjen dicka tjeter.
Te gjithe mund te shkruajne cfare te duan ne temen perkatese edhe brendave limiteve e rregullave te Forumit e jo vetem.
Jam dakort me ty plotesisht!Ama jo te na fshihen komentet ne si anetare kur shprehim dicka dhe e kunderta ndodh tek 'JU' ,ju dmth anetaret e shtabit!
Njs se pak rendesi ka.anyway thnx i nderuar e i respektuar je :)
 
Top