JUVENTUS

Airbourne

Papirus rex
Po luajme(si ne shumicen e rasteve....MISERABEL),por KEMI nje BIG KAMPION.
M.gj-te,n.q-se hame 2 gola....ELEMINOHEMI.
Remuntada 2 here rrjesht NUK ka.
Pastaj...pse ky ALLERGJIA e ime(se tifozat e juves,as nuk i pyes) MONSTER KEANE ma mban ne STOL...nuk e di.
SULMUESI ne QAST me i FORTI ne TERRA.
ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.
 

Airbourne

Papirus rex
hmmmm...pa merite e morrem nje poena.
TASHTI...mbahet DOUGLAS ne stol.
Sipas dyshe par apo nje INFEKTUESI...duhen zgjedhje te reja.
Qe ta citoj pa ofendime...DESHTAK,qe ka pas kene ...15 VJET ne Europe.Por nashi,UNE nuk i besoj idiotesirat moralizuese te tipit...kisha gen apo isha i martuar(se beja kerrdine) dhe do behej mire.
TOTAL OUT.

Nga Airbourne...TEKSTI me BRILIANT


Naten e mire.
 

Airbourne

Papirus rex
AJAX na dha MESIM se si luhet FUTBOLL.

Kalbaraqer milanista AIRBOURNE si llogarit fare dhe PERSEJA...

ne 32 JAVE....JEMI tlitlete POENA AVANTI.Pasi hupem.

Urte....ZGJEBSA.
 

Airbourne

Papirus rex
AJAX na dha MESIM se si luhet FUTBOLL.

Kalbaraqer milanista AIRBOURNE si llogarit fare dhe PERSEJA...

ne 32 JAVE....JEMI tlitlete POENA AVANTI.Pasi hupem.

Urte....ZGJEBSA.

Ata qe na MUNDIN,perpiqemi ti kthejme ne ANEN TONE.....


AproPO....mbrojtesi me i Forte TULIPAN ka qene....Rudi Krol,KY pasARDHESI ja kalon dhe perse?
Sepse ...nuk i ka <veshet> njelloj,por dhe KEMBET.Pastaj ka dhe nje + ose PLUS me te MADHE,pa e futur ne thojza.


Qe kuptohet ne SHQIP= BINJAKE me nje.....RUSE,si PAMJE.

PS:MIRESE se ERDHET MATIAS dhe ZONJES apo Baby-t si FJALE.

Naten e mire.
 

Airbourne

Papirus rex

Ehhhhhhhh....do ta VREJME.

PS...e kam per keta <mjeshtrat> ka trojet.

Ec ATY.

Ehhhhhhhh....do ta VREJME.

PS...e kam per keta <mjeshtrat> ka trojet.

Ec ATY.

Kta DARAT e interit allbaneze kane llogjike ...cmim i shtrenjte!!!
Tschja...nuk i dihet si perfundon.


Ehhhh mas 4 vjetesh,pasiqe eksperiencen e pare e ben tek...NE,do vleje nja...1BILION.Eshte perverse por ska me futboll.

Ec ATY....


ALE.
 

Airbourne

Papirus rex
NUK e dija qe NEVE paskemi nje lojtar CLASS...


Dhe golin me koreanet nuk e meson ne shkolle...


PS...KTU DUKET dhe LOJTARI me TALENT....sipas meje,ose KOPIO e Riyad Mahrez.Dhe KYe nxorri ....Algjerine kampion,dhe jo ata, qe gjithe kohen tundin flamuret.
 

Airbourne

Papirus rex
Thone qe ket...VDEKSIN do e marrim ...NEVE.


AIRBOURNE nuk ka lindur IDIOT me flamur nga....NATYRA.

Boahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
 

Airbourne

Papirus rex
Paskam nje <konkurrent> te DENJE.


....dhe MINCHIA,cfar MEMORIE nga 6.40...


PS....kta LESHAT e interit(KUSHDO QOFTE) edhe TANI nuk e dine,kush ka qene mesfushori me i forte i....DARAVE apo te tyre.

FORZA NEVE.
 

Airbourne

Papirus rex
Juventus, sette giocatori in esubero.


PS....e HONGREN VDEKSAT....mashen.

GRANDE SARRI,apo UDHEHEQESI qe TRANSFORMON,FRYMEZON apo ju jep...BESIM LOJTAREVE.

FORZA JUVE
 

Airbourne

Papirus rex
Kur AIRBOURNE THOTE...Rabiot eshte GRAND Player.
QYRRSAT bardhyl dhe PESHTARAKET e SHKERDHYER...luftojne komunizmin.

GRANDE JUVE.
 

Airbourne

Papirus rex
Kur AIRBOURNE THOTE...Rabiot eshte GRAND Player.
QYRRSAT bardhyl dhe PESHTARAKET e SHKERDHYER...luftojne komunizmin.

GRANDE JUVE.
Njeriu jo i drejte eshte nje neveri per te drejtet,dhe ai qe ecen me ndershmeri,eshte nje neveri per te pabeset.
Fjalet e urta bibla 27-te.
PS...fillim jave te mbare................DERRA.
Tungi.
 

Airbourne

Papirus rex
Prima della partita dicevano che lautaro valeva 3 pypala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


E poi ............PAOLINO vogelushi DYBALA vi ha fatto il gol della=STORIA.

FAZIT.....kete here si PERHERE,nuk kishte as ruDARE,as tifoza dhe as viruse <ndihmese>.

PS.....Infeksioni rralle shkakton simptoma të ngjashme me gripin si ethe , dhimbje koke, dhembje ne trup,si dhe .......keputje apo rraskapitje.
Sidoqofte, semundja mund te jete serioze ne rast te shtatzanise ose nje sistem imunitar te dobesuar.
Por............. paraziti prek vetem njerezit si nikoqir apo PARAZITE shtepijake dhe semundja shpesh asht pa simptoma.
I thone,quhet apo emertohet.....................Toksoplazmoza.
Se KUSH jane mbajteset apo PERHAPESET e ketij lloj VIRUSI,pyesni=MACKAT.
Agre dhe TSCHYSS.
Kohe te merresh me KALBESIRA nga Korca dhe KUNADHE nga Dibra, kemi HARXHUAR si SHUME,apo me SHTRIGA te lindura(FATKEQESISHT)nga NATYRA.
LG.
 

Airbourne

Papirus rex
Mbas....nje DEKADE shkaterruese mbi KUFOMA(na bien meritat me VDEKSA) ka ardhur....CASTI me se i DUHUR.


Perse?

Sepse kur HUMBET...Champions League....QAN dhe NUK zgerdhihesh(EGO...KAMPION-esh).

BAST per tu FITUAR,dhe 100 % qe NUK mund te humbasesh.

PS....do specie LLAPIN....nuk ka eksperience apo tradita?

Ne FUSHE i ka....VERTETUAR dhe ...SFIDE e RE per..............CHAMP.

ALE.
 

drague

Primus registratum
Mbas....nje DEKADE shkaterruese mbi KUFOMA(na bien meritat me VDEKSA) ka ardhur....CASTI me se i DUHUR.


Perse?

Sepse kur HUMBET...Champions League....QAN dhe NUK zgerdhihesh(EGO...KAMPION-esh).

BAST per tu FITUAR,dhe 100 % qe NUK mund te humbasesh.

PS....do specie LLAPIN....nuk ka eksperience apo tradita?

Ne FUSHE i ka....VERTETUAR dhe ...SFIDE e RE per..............CHAMP.

ALE.
Hiq mos ta nij
 
Top