Ju lutem shkruani ketu cdo lloj problemi qe keni me forumin

bobo

marksist-enverist
sdu ta politizoj, por duart e tharta te pseudo 'marksisto-leninstave' kan bere te mundur qe mua tme censurohet hyrja ke temat e 'diapazonit'!-e pranoj qe kam shum per te bere, qe tjem nnivelin e duhur propagandistik, por jam pionier!
 

Universal

AnonymouS
sdu ta politizoj, por duart e tharta te pseudo 'marksisto-leninstave' kan bere te mundur qe mua tme censurohet hyrja ke temat e 'diapazonit'!-e pranoj qe kam shum per te bere, qe tjem nnivelin e duhur propagandistik, por jam pionier!
Me Shqip,bobo?
 

bobo

marksist-enverist
shqip, apo tpa censuruar-, se me shqip se shqiponja maj malit ska ku shko; ke shkruajt dhe me 'Sh' te madhe te shtypit!
nejse, gjat e gjat dhe greqisht: nuk mlejohet tpostoj mesazhe ke 'diapazoni'!
 

Al-Punk

Still here
sdu ta politizoj, por duart e tharta te pseudo 'marksisto-leninstave' kan bere te mundur qe mua tme censurohet hyrja ke temat e 'diapazonit'!-e pranoj qe kam shum per te bere, qe tjem nnivelin e duhur propagandistik, por jam pionier!
Grupo, Diapazoni eshte mbyllur per te shkruajtur (por jo per te lexuar, me korrigjo po ta kem gabim). Forumi Diapazon eshte i pakategorizuar dhe po te lejojme shkrimin do humbase cfare ka qene dikur per anetare si ti e te tjere te vjeter.
 

Alazne

Forumium maestatis
Pershendetje!

Ate qe konsideroj "problem" une ketu,qe mua personalisht me ben te shof nje forum te ngulfatur jan temat te cilat nuk e di me apo pa arsye nuk jan te moderuara mire dhe si rredhoj e kesaj forumi duket jo atraktiv.

Ndodh ndonjeher pasi te terhiqem nga titulli te klikoj ne ndonje teme,lere qe hapet pak me veshtirsi nga numri i madh i postimeve por dhe kur i shef gjithe ato postime ste ben me te shkruash : -D

Disa nga temat qe mos te them shumica jan te hapura para shume vitesh dhe antaret e rinje pak terhiqen te postojn ne nje teme kur eshte hap para 5 viteve dhe postimi i fundit i asaj teme ka qene po para pese viteve,me e kendshme dhe joshese eshte te hapesh nje teme te re se sa te aktivizosh nje teme qe eshte ne harres me vite te tera.

Do te doja ta freskonit pak forumin :) dhe ne si antar te rinje te na duket me terheqes gjithashtu dhe antaret veteran do jene me aktiv sepse njerezit ndryshojn...dhe per nje teme te caktuar ndryshe kan menduar para 5 viteve ndryshe mendojn sod...
 

Hope

dans ton coeur
Nje problem I vogel mund ta besh off chatin kur je me tël se me cmendi tu me ardh msg dhe e kunderta si lexoj ??
 

Universal

AnonymouS
Nje problem I vogel mund ta besh off chatin kur je me tël se me cmendi tu me ardh msg dhe e kunderta si lexoj ??
Ne fillim te c'do teme te thot NDIQ ose MOS E NDIQ nje teme te caktuar.
Kjo do te ndihmoje mos te te vijne mesazhe nga chati ose nje nenteme tjeter..
 

Universal

AnonymouS
Se pari, faleminderit per pershtypjet qe jepni, pozitive apo negative. Nuk do ti komentojme te gjitha por do t'i lexojme te gjitha. Kerkesa e vetme qe kemi eshte mundohuni qe te jeni sa me konciz: a) cfare me pelqen b) cfare nuk me pelqen c) cfare do te sugjeroja te ndryshonit. Ne kete menyre ne e dime se cfare duhet adresuar.

Se dyti, duhet paksa me shume durim. Edhe pse fytyra e forumit ka ndryshuar dhe versioni i ri eshte instaluar mbi te vjetrin, ka ende shume pune per te bere. Do te duhen dite dhe jave qe forumi t'i kthehet normalitetit. Do te duhet kohe si per ju edhe per ne qe te familjarizohemi me te gjitha funksionet e forumit.

Se treti, here pas here do t'i komunikojme ne kete teme dhe ne temen e problemeve me versionin e ri, ndryshimet qe jemi duke bere apo pergjigjet e shqetesimeve tuaja. Nuk do t'iu pergjigjemi dot te gjitha verejtjeve, por vetem ato qe ne mendojme se kane prioritetin me te larte, bazuar ne shqetesimin e shumices se anetareve.

- Veshja e forumit ka ndryshuar disa here dhe do te vazhdoje te ndryshoje. Per kete duhet pak durim pasi kerkon pune qe te rikrijojme te njejten veshje si versioni i vjeter. Objektivi jone eshte qe t'iu ofrojme ju nje mori veshjesh te ndryshme per forumin, ku secili prej jush mund te zgjedhi ate veshje qe i pelqen. Nuk do te jemi ne gjendje qe ti kenaqim te gjithe por pjesa derrmuese do te ngelet e kenaqur. Mund te ndryshoni veshjen e forumit ne ate kutine ne menune horizontale te faqes se forumit.

Edhe njehere, beni me shume durim. Ne ditet ne vazhdim per te gjithe ju ne forum qe do ta lehtesoje jashte mase pjesemarrjen dhe aktivizimin tuaj ne forum.
 

Universal

AnonymouS
S i bëhet që tek e-maili im mos të më vin njoftimet !?:(
Pershendetje.
Pike se pari kliko te : Te dhenat Personale
Me pas kalo te Preferimet
Aty do gjesh and receive email notifications of replies
Dhe nese do e aktvizon per te lejuar te te vine njoftimet ose Jo. :)
 

FENIKSI

Forumium maestatis
Pershendetje.
Pike se pari kliko te : Te dhenat Personale
Me pas kalo te Preferimet
Aty do gjesh and receive email notifications of replies
Dhe nese do e aktvizon per te lejuar te te vine njoftimet ose Jo. :)
I ndoqa udhezimet tuaja, por dhe duke mos qene i aktivizuar opsjoni: and receive email notifications of replies
Mua me vin serish njoftimet tek e-maili im !!!!
 
Top