Hot gjeagjeza!

cukolja

Primus registratum
Hot gjeagjeza!

nuk kisha kohe ti lexoja me radhe gjithe postimet por shpresoj te mos jete e perseritur si teme apo si gjeagjez

/pf/images/graemlins/laugh.gif lesh perjashta lesh nga bernda i ngrin kembet e fut brenda
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: hot gjeagjeza

Fillimisht postuar nga kiti the best.:
[qb] nuk kisha kohe ti lexoja me radhe gjithe postimet por shpresoj te mos jete e perseritur si teme apo si gjeagjez

/pf/images/graemlins/laugh.gif lesh perjashta lesh nga bernda i ngrin kembet e fut brenda [/qb]
Me gishta ta rrotullosh, sepse ngrihet,skuqet dhe koka i del si kaposh.
Edhe pse jo me buzet e tua mos ta lemosh...
 

cukolja

Primus registratum
Re: hot gjeagjeza

ashtu pa gjeje ti timen sa te mendohem une /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: hot gjeagjeza

Fillimisht postuar nga kiti the best.:
[qb]

/pf/images/graemlins/laugh.gif lesh perjashta lesh nga bernda i ngrin kembet e fut brenda [/qb]
pulover leshatore /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

cukolja

Primus registratum
Re: hot gjeagjeza

una per vete nuk i ngrej komet kut vesh pulovren vetem kur e heq
tip interesant ti :cool:
 

roald

Primus registratum
Re: hot gjeagjeza

kurse ty i but te futet dhe po i bute te del,sepse nuk gjen dot stimuj te ty :shrug: !!!!!

mos te dalim nga tema (makaronat)
 

Diddy19

Su@mi
Re: hot gjeagjeza

Tani qe po e lexoj me vemendje ,gjeagjeza thote del i bute ,dmth do jete dicka e gjinise mashkullore ...as biskotat e as makaronat

Welcome back On/off!This website is so boring without you! /pf/images/graemlins/wink.gif
 
Top