Histori antike

illyricus

Primus registratum
Re: Histori antike

Ahaaa...d.m.th. ësht' dialekti që po t'pengon me m'kuptu a? E dita. Po....ti me 3 pikat tua po doket se fort mirë po e kupton çka po thom unë :rolleyes: .

Edhe nji herë (këtë herë n'verzion t'mas '72-tës /pf/images/graemlins/laugh.gif ): nuk ka kuptim nëse parashtron fakte të njohura historike të kopjuara prej dikuj tjetër këtu; fakte që njihen, që janë lexuar e kuptuar prej të gjithëve kohë më parë, pa shtruar asnjë fakt, çështje apo pyetje të re apo teori a hipotezë që i kundërshton ato. Nuk është institucion arsimor ky. Nëse dikush pyet, e don t'i ndihmosh, ajo është tjetër. Po nëse do të shesësh mend të huaja (autori/ja i/e kësaj teme as nuk e përmend burimin e të dhënave që i jep) për shkak se ke kohë të humbësh, atëherë më mirë është të mos e bësh fare, se ka dikush që e konsideron ofendim ndaj inteligjencës së tij/saj.


PS Ajo pjesa për nji parë mend e gjys' ironi ke, se e dita si ka me ardhë deri te kjo - me ta spjegu n'detaje çka kom dashtë me thanë.
 

Odea

Primus registratum
Re: Histori antike

Eh mor zot, nuk mush ti robi me sa shof une....nejse nejse, me mire te mos te ta ndjek muhabetin se si shume po dalim nga tema.

Hey, a ka mundesi te flasim pak per historine antike te Egjiptit tani apo duhet te jete vetem per Ilirine?


Odea
 

illyricus

Primus registratum
Re: Histori antike

Fillimisht postuar nga Odea:
[qb] Eh mor zot, nuk mush ti robi me sa shof une....[/qb]
E tash unë nuk po t'kuptoj. Jo t'gjithë flasin dialektin tand. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top