Gjyshi im ka qene...

GJENERALI

Primus registratum
Gjyshi im ka qene...

Dihet se edhe gjysherit tane kane marre pjese ne lufte prandaj tregoni se cfare i keni pasur gjysherit,balliste apo partizane sidoqofshin,kabe bere historine.
Gjyshi im ka qene partizan pa diskutim /pf/images/graemlins/smile.gif
 

OROSHI

Primus registratum
Re: Gjyshi im ka qene...

Gjyshi im u njihte me gjyshin e Generalit ,dhe flisnin shqip :eek: :eek: ,e shkonin bashke mbas femrave /pf/images/graemlins/laugh.gif ,njeri me draper e cekan e tjetri me qeleshen me shqiponje dykrenare /pf/images/graemlins/laugh.gif ,bobobo sa shancin e kane pasur ata bashke /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

OROSHI

Primus registratum
Re: Gjyshi im ka qene...

heheheheh,jo ballista nuk ka pas ne veri te vendit,kane qene Diversante!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif :eek:
 

OROSHI

Primus registratum
Re: Gjyshi im ka qene...

Per ate kohe behet fjale plako,pse kush ja kishte ngene te shkonte mbas femrave ne kohe lufte /pf/images/graemlins/laugh.gif ,pervec ca komesareve dhe krietareve /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

GJENERALI

Primus registratum
Re: Gjyshi im ka qene...

ueeeee ...kishin hap italianet Public House /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

OROSHI

Primus registratum
Re: Gjyshi im ka qene...

Po,asht e vertet kjo,harrova une :eek: :eek:
Sa kisha pas qejf me dite se sa partizane jan vra per pune dashurickash /pf/images/graemlins/laugh.gif ,nje po e them une :Qemal Stafa. :wave:
 

GJENERALI

Primus registratum
Re: Gjyshi im ka qene...

Ali Kelmendi
Shyqyri Ishmi
Bakushe Visha
Alqi Kondi
Emin Duraku
Mine Peza /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

OROSHI

Primus registratum
Re: Gjyshi im ka qene...

Tringe Smajlja,Shota /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

iliriano

Primus registratum
Re: Gjyshi im ka qene...

Kush eshte nipi i Sali Portopapes ketu? :smash: Se i ka gjyshit tim borxh nje dash...dashin me t'mire, ate prijsin e kopese :lol:
 

GJENERALI

Primus registratum
Re: Gjyshi im ka qene...

pse mer ilirjan nipi i Bamke Qullollarit je ti ??? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

iliriano

Primus registratum
Re: Gjyshi im ka qene...

E mipi i Bamke Qerollarit jam /pf/images/graemlins/laugh.gif te cilin Sali Portopapa e quajti doc i docajve,po tani ka per te me bere karkadhi nipi i tij,ai do ti laj kusuret e Gjyshit :lol:
 

edoni

Primus registratum
Re: Gjyshi im ka qene...

Gjyshi im ka qen Luftetar Italian gjate luftes se dyte boterore,poashtu Ballist.Gjyshi im i ka vra Gjyshat e te gjith atyne qe kan qen partizan dhe komunist.

Vdekje partizanve dhe komunistve.
 

mostro

Putraku
Re: Gjyshi im ka qene...

Gjyshi im spaçator i rregullt droge...
e kishte mire me te dya palet,si me ballin dhe me partine..
Enver hoxha tymoste trefletç :smash:
 
Top