Gjes, mirmbrema, naten...

Shega

Primus registratum
Gjes, mirmbrema, naten...

Per te gjithe ju sa here hyni e dilni beni nga nje pershendetje ne njerezve qe jemi ketu se na behet qefi:)

un per vete ju them gjes atyre qe jane zgju... dhe endrra te bukura atre qe bejne akoma nani nani !!!

:kiss: :kiss: :kiss:
 

hot

Hotgirl
Re: Gjes, mirmbrema, naten...

kjo teme ekziston tek thashethemi!!
moderatoret tane eficente duhet ta mbyllin!
sorry :shrug:
 

Belinea

Primus registratum
Re: Gjes, mirmbrema, naten...

po gjyna ...nje tem qe hapi shega do ja mbyllin ju /pf/images/graemlins/frown.gif
Shege, te hene hap nonji te re
" ste le i ligu te besh kasolle moj moter jo :tipsy: lol
 

I love new york

Primus registratum
Re: Gjes, mirmbrema, naten...

Shega, vertet ke emer te kendshem por kjo tema egziston tek Tashethemi me te njetin titull keshtu qe duhet ta mbyll
faleminderit
 
Top