Gjëra të vogla, por shumë acaruese!

TinkerBell

Papirus rex
Kur dëgjoj ndonjë muhabet, e koncentruar aty në max për 10 min, vjen radha jote të flasësh, të ndërpresin fjalën :mad:
 

Linux

think different
Mos u merakos Besmir, se edhe unë atë mendim kam [emoji14]
Unë dhe plot të tjerë.
Femrat hajd mo, se pranohet po qe tshajn çunat Kimin, ose duhet me qen gay ose duhet me qen prap gay se ska kuptim, ajo eshte si shpirt [emoji12]
 

TinkerBell

Papirus rex
Kur bëhem gati për të shetitur, dy orë para pasqyrës, e zbukuruar, e lyer në max, del jashtë, takohesh me një erë që.... flokët nga të gjitha anët, të ngjitur nga buzëkuqi :D
 
Top