Genjeshtrat qe i thua vetes!

D-J

Forumium maestatis
Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

:D

I Do!

dhe prifti tha: dhenderri mund te puthi nusen :hidhu: Te genjesh veten eshte te ngopesh me luge te zbrazur

P.s Uni, ca ke ti mer daj kur se kom as un problem te hyn gje ne qese ty :D
 

Goca

Primus registratum
Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

Fillimisht postuar nga **** Darlington Delarge:

P.s Uni, ca ke ti mer daj kur se kom as un problem te hyn gje ne qese ty /pf/images/graemlins/laugh.gif
Ja ku e ke fajtorin Uno! Sa here i them , hec e bejme... s`do. Kur s`do robi s`do. :D Me zor s`bohet. :D
P.S: Te fala shokut tend nga shkodra. ;)
 

D-J

Forumium maestatis
Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

/pf/images/graemlins/laugh.gif

te me kishe thene ti mua un do kisha ardh me gjith Unin po deshe :D Nuk e ke ven re qe spo gjej me veten time ne forum po i jam kushtuar kombit? Pse? vetem prej teje. Pastaj i kam thene mamase pa mbaruar shkolle mos prit nuse ne shpi per hyzmet /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Goca

Primus registratum
Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

Po ne ate shkolle qe je tu bo , te paska shpetu pa lexu ajo " Deklarata nderkombetare e te drejtave te gruas" ty?! Hik shpejt ene lexoje , si per vete si per mamin... :p :D
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

Fillimisht postuar nga Gishteza:
[qb] Leje leje...mua me ze dallga. [/qb]
Pse mi edhe ty te ze dallga e? Pa pa pa sa gjona te perbashkme qe kemi!

Do dalim nga oqeani do vejm komet ne toke se keshtu nuk kena gjo ne terezi ;)
 

Seriozi

Primus registratum
Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

Genjeshtrat qe i thua vetes!

...qe ja dal dy femrave që ç'ke me të.
 

D-J

Forumium maestatis
Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

Fillimisht postuar nga Penelja e V.G.:
[qb] Po ne ate shkolle qe je tu bo , te paska shpetu pa lexu ajo " Deklarata nderkombetare e te drejtave te gruas" ty?! Hik shpejt ene lexoje , si per vete si per mamin... /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Qyqa do thot mami, o tkeqen nona mo na ngataroo em ksi deklaratashs se mir un po dhe yt at do i dor per hyzmet /pf/images/graemlins/laugh.gif

ska problem jo se po e pam ngusht muhabetin sja pertoj as kollovarit :lol:

Kto deklarata qe permen ti mi zemer jane si komplimenta per femren, letra pa dhembe, nuk "confer rights" dhe as jane "directly effective". Po nje gje eshte e qarte ama qe ju keni qef te genjeni veten me justifikime dhe nuk ka rendesi sa pine uje keto justifikime. rendesi ka qe ju te keni nje justifikim. Sa na shkojn e per shtat kto neve :kiss:
 

Goca

Primus registratum
Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

Fillimisht postuar nga **** Darlington Delarge:
[qb]
Kto deklarata qe permen ti mi zemer jane si komplimenta per femren, letra pa dhembe, nuk "confer rights" dhe as jane "directly effective". Po nje gje eshte e qarte ama qe ju keni qef te genjeni veten me justifikime dhe nuk ka rendesi sa pine uje keto justifikime. rendesi ka qe ju te keni nje justifikim. Sa na shkojn e per shtat kto neve :kiss: [/qb]
Sa ti acaron nervat ti Diku... :mad:
Ate hyzmetin ku e ke pa ti?! Meqe s`ja perton kollovarit, mos ja perto as sherbetores te shpia. /pf/images/graemlins/laugh.gif
Sa per "rights" , ishte kot /pf/images/graemlins/tongue.gif se une te miat nuk pres te mi aprovojne komisionet ... /pf/images/graemlins/wink.gif

P.S: Ku e kishim muhabetin se u ngaterruam keq me duket... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

D-J

Forumium maestatis
Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

unaaaa? tja pertoj sherbetores, huh...

im screamin my head off In Silence, please take a look at me, listen to me, take me back my baby but its like you doin your best to ignore me and then I go to the zoo to feed the lonely rabit /pf/images/graemlins/laugh.gif

p.s nervat acarohen nga ferkimi i tepert po se mos me the stop ti :lol:
 

Goca

Primus registratum
Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

Fillimisht postuar nga **** Darlington Delarge:
[qb]
im screamin my head off In Silence, please take a look at me, listen to me, take me back my baby but its like you doin your best to ignore me and then I go to the zoo to feed the lonely rabit /pf/images/graemlins/laugh.gif

p.s nervat acarohen nga ferkimi i tepert po se mos me the stop ti :lol: [/qb]
Ja kur fillo e ben keshtu pfffff.... :tipsy:
Une s`munohem me te injoru fare me thone te drejten. Nuk e shef qe mbeta prapa teje. Edhe ne enderr ke fillu me me dale e po e bej gjumin copa copa. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

D-J

Forumium maestatis
Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

fli ti fli, un kam kohe qe sfle me /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Goca

Primus registratum
Re: Genjeshtrat qe i thua vetes!

Njoni duhet te beje roje naten... /pf/images/graemlins/tongue.gif
 
Top