Funny Videos

Al-Punk

Still here
Funny Videos

<center><object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/KVGzqGsD5Tc"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/KVGzqGsD5Tc" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object></center>
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
Morali i kesaj video eshte: Kujt do te deshironit t'ja linit fjalen e fundit??? Dikujt qe ua ka me te futme???

 

Eléonoré

Valoris scriptorum
Total Perfection!
Sic e kam thene edhe nje here: « Ka nje topolok per cdo topolake te vetmuar». Ata e dine kush jane!
Kujt i ha miza le t'a kruaje koken! Meqe jam ketu m'u (mua me) kujtua historia e njerit qe po e kruante koken me nje laps mbi kesule. Kur dikush e pyeti pse ai nuk e hiqte kapelen per te kruar koken ai iu pergjigj: «Pse kur ty te ha me nder b...a a mos heq pantallonat dhe breket per t'a kruar?!».


 
Last edited:
Top