Frika

Ema

Goddes
Frika

E ankthshme eshte,
te kete nje tjeter ne bote,
qe di te qaje per ty,
fshehtesisht,
sic di te qaj une

<img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

url]
 

Xytros

Primus registratum
Re: Frika

<img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
 

Ema

Goddes
Re: Frika

Mos u merzit...
eshte e ankthshme,

.... <img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
 

jona20

big bum bam...
Re: Frika

e ankshme eshte te qaj dikush ne fshehtesi per ty,por s'eshte e ankshme te zbuloj nese qan njeri tjeter ne fshehtesi per ty sic qaj une...madje me lehteson faktin qe s'jam vetem une qe qaj <img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
 

William Wallas

Forumium maestatis
Re: Frika

Fillimisht postuar nga zevzekja:
[qb]e ankshme eshte te qaj dikush ne fshehtesi per ty,por s'eshte e ankshme te zbuloj nese qan njeri tjeter ne fshehtesi per ty sic qaj une...madje me lehteson faktin qe s'jam vetem une qe qaj <img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
Drogata che non 6 altro <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
 

durrsakja

Primus registratum
Re: Frika

Qava dikur per dike, e pas shume kohesh e kujtova si nje nga ato budallalleqet qe bejme e qeshim me pas!
Sa bukur te qash, pastrohet shpirti thone! I meritofshin lotet tuaja! <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Frika

Qe te qaj per ty duhet t'i meritosh lotet e mi, e une s'dua te te jap kaq rebdesi.S'e meriton dhe pike.
 

luani

Primus registratum
Re: Frika

po i meriton po vetem qaj ti kjo ka rendesi se qarja jote do ta beje te vuaj ate njeri?
 

jona20

big bum bam...
Re: Frika

Fillimisht postuar nga Wallsingham:
[qb]
Fillimisht postuar nga zevzekja:
[qb]e ankshme eshte te qaj dikush ne fshehtesi per ty,por s'eshte e ankshme te zbuloj nese qan njeri tjeter ne fshehtesi per ty sic qaj une...madje me lehteson faktin qe s'jam vetem une qe qaj <img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
Drogata che non 6 altro <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
perche' <img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
 

Ema

Goddes
Re: Frika

Kordele une them se dashuria eshte e vetmja ndjenje ne bote qe nuk i njeh meritat.
Nuk duhet se na meritojne,nuk qahet se na meritojne,
duhet...
.........
edhe kaq!

P.s:Jona qeke shume e forte,mua s'me pelqen te ndaj as lotet.Jam shume posesive <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> !
 

jona20

big bum bam...
Re: Frika

Fillimisht postuar nga Ema:
[qb]
Jona qeke shume e forte,mua s'me pelqen te ndaj as lotet.Jam shume posesive <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ![/qb]
eh kur te bjen ne kete bote per ti ndare keto lot ndaji...po ama dashurine mos e ndaj <img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ajo do jete perhere me ty,aq here sa ti te jesh me te <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
 

Ema

Goddes
Re: Frika

<img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Thua ti,
po c'thote dashuria...
 

Xytros

Primus registratum
Re: Frika

kush ka nje shami ? <img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
 

romeo

Forumium maestatis
Re: Frika

kujdes se na mbyetet ne te tjereve qe nuk dime not! <img src="/pf/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/pf/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Frika

Fillimisht postuar nga Ema:
[QB]Kordele une them se dashuria eshte e vetmja ndjenje ne bote qe nuk i njeh meritat.
Nuk duhet se na meritojne,nuk qahet se na meritojne,
duhet...
.........
edhe kaq!

---------------------------
Po pse qajme atehere, a s'eshte dashuria nje ndjenje lumturie, apo qajme se po humbim ate?!
Jeta eshte shume e shkurter per t'u marre vetem me nje person, une do thosha :NDRRO FLETE! <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
 

Ema

Goddes
Re: Frika

Pse qajme?
Ti mendon se qajme se dikush mertion lotet e mi?
Lotet nuk i meriton subjekti dashuror,njeriu,lotet i meriton dashuria,frika,deshira per te patur dike qe s'e kemi...
Dhe ne fund:Dhimbja-si themelues u unit(shiko temen te filozofia)-Ne dhimbje as nje macke s'dyshon ne unin e saj te pagabueshem.Dhe ne ate moment arrihet kulmi i egozimit...dhimbja ime,uni im...dashuria ime... <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> !

Nesje tema ishte per tjeter gje...
jam qe jam po i dhuroj vetes nje lule...
url]
 

Ema

Goddes
Re: Frika

<img src="/pf/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
 
Top