Ferrari F2003-GA BISHA E KUQE

Luminus

Primus registratum
Ferrari F2003-GA BISHA E KUQE

Skuderia e kuqe prezantoi ne 7 shkurt makinen e saj te re F2003-GA (qe i dedikohet Gianni Agnellit) per sezonin 2003. Qe ne diten e pare te provave, Schumi theu rekordin e Maranellos.
Motorri eshte bomb fare, kurse telajo super-aerodinamike.

Me sa duket edhe kete vit Formula 1 do jete vetem e kuqe.
 

AlbiD

Primus registratum
Re: Ferrari F2003-GA BISHA E KUQE

As nuk diskutohet fare ajo pune /pf/images/graemlins/smile.gif
 

olti

Neo
Re: Ferrari F2003-GA BISHA E KUQE

Cuna une jam tifoz i madh i ferrarit, por nuk do te doja te ishte keshtu si kete vit, dmth superiore kaq shume. Nuk do jete interesante fare me formula 1. Shpresojme te kete dhe te tjere, sepse keshtu eshte bere e merzitshme.
 

bengu

Primus registratum
Re: Ferrari F2003-GA BISHA E KUQE

Ishalla keta te mite bojn dicka se Ferrari na cau trapin sezonin e kaluar. Nese dominojne prap sivjet nuk do te shkoj ti shikoj kur te vine ketu ne Montreal... :smash:
 

A

Primus registratum
Re: Ferrari F2003-GA BISHA E KUQE

FERRARI KAMPION DHE KETE VIT FITOI KUTLARD OBOBO CU BE PIKA E PARE E KALAMAJVE.
 

KIMERA

Primus registratum
Re: Ferrari F2003-GA BISHA E KUQE

EDHE KETE VIT KAMPIONATI KA MBARUAR PA FILLUAR MIRE AKOMA.SUPERMACIA E FERRARIT ESHTE SHUME EVIDENTE.MEKLARENI DHE SIDOMOS BMV_JA JANE SHUME DOBET.RREZIK NE VEND TE DYTE DO DALI RENOJA.PERSHENDES TERE FERRARISTAT.
 
Re: Ferrari F2003-GA BISHA E KUQE

Pershendetje gjithe ferraristave,Hajdmo edhe ket kampionat do ta fitojme.
Nuk po fitojme si kampionatin e kalur vetem per faktin qe kampionati te behet pak me kurioz dhe qe Bengu te na ndjek garat!
 
Top