Eksploroni Universin

gurax

Pan ignoramus
features-Betelgeuse-1.jpg


Ndalesa ne Mintaka tek brezi, eshte opsionale.
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
features-Betelgeuse-1.jpg


Ndalesa ne Mintaka tek brezi, eshte opsionale.


Rigels ishte emri qe mami im zgjodhi per vellain. U fut ne short me dy emra te tjere. Ermalon per gjyshin dhe Erwin per Winner. Te fundit kapi dora e motres.


Kush i hedh syte nga yjet vjen nga poshte.
Kush i hedh syte nga toka vjen nga larte.
Asnjehere nuk me ka pelqyer te shoh yjet. Vec momentit kur me morri malli per t'u rikthyer.

Te pershendes Gurax,

Sa terhiqke dhe ti o burr i dheut!
 

Airbourne

Papirus rex
Inteligjenca shpirtërore nuk duhet të përdoret për të dominuar të tjerët.

PachaMAMA.


PS...Le të shpresojmë për një ndryshim në....................... vitin 2020!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Top