"E ku ka si kepucet e sheshta...?"

Megg

Carpe Diem
Kepucet e sheshta dmth pa taka jane te bukura por jo vetem,ndihesh rehat dhe
modern,,,ja disa lloje...:)
230579_10150190551711696_258366431695_7717236_7866228_n.jpg
 
Top