do te doja ta ndryshoja emrin tek albforumi...

bLuE IcE

"""""PLANETARE""""""
ene une kam nje kerkes per ndryshim emri...ee du siç e kisha me pare....PLANETARIA

se nga erdhi ky ndrysh se mora vesh fare :p... di gje njeri :p
 

bLuE IcE

"""""PLANETARE""""""
po me mire ky emer qe keni.
po e kisha ate te parin, se mora vesh se pse u ndryshu ne nen- emer, rezik nga verzioni i ri :) gjithsesi po thua ti qe eshte shume mire :p moderator, ndrova mendje, dmth kjo me ndroi mendje :p mos e ndrysho :p
 

Sweety el

Locus omnem
po e kisha ate te parin, se mora vesh se pse u ndryshu ne nen- emer, rezik nga verzioni i ri :) gjithsesi po thua ti qe eshte shume mire :p moderator, ndrova mendje, dmth kjo me ndroi mendje :p mos e ndrysho :p
jo ste thashe gje une ti the?po mua me pelqen blu ice eshte i vecant.
 

gurax

Pan ignoramus
Sweety, ekziston nje anetar tjeter qe e ka emrin ne forum Anna. Emri duhet te jete unik dhe nuk mund te kete duplikata.
 
Top