Dita e juaj sot ...

hareid

Papirus rex
Dita jem sot...
Filloi mire me nje optimizem te madhe dhe pas humbjes se kombetares perfundon keq me deshperim....
Megjithate cdo lavdate per lojtaret tone...Luajten deri ne maksimum, por per fat te keq nuk u shperblyem se pakti me nje pike.
 

Jamie

Forumium maestatis
Katastrofe!! Ne pike te mgjesit debat ,pastaj provimiii, vape e madhe dhe per ti vene kapakun desh me shtypi makina boo :eek::kafka:
 

Airbourne

Papirus rex
U njoha me nje kurd te Irakut dhe sot ishte stress i GJALLE ne pune.
Tashti do relaksohem me kete komshiun siper meje,duk shkuar ne nje lokal ku natyrisht do kete BIRRE te ftohte.
KLM.
 
Top