Dilema

Ema

Goddes
Dilema

Ku po vete Shqiperia?Ku po shkojne ata qe s'kthehen me,ata qe kane krijuar nje jete me te mire jashte atdheut?
Ku po shkon vendi me klasen me idjoteve te politikaneve qe kemi,me gazetat,vjedhjet dhe korrupsionin...
Ku po shkon mentaliteti i frikes dhe dyshimit,jeta qe bene prinderit tane,urrjetja dhe lufta e klasave???

Nje brez i ri,per nje Shqiperi me te mire...
 

B

Primus registratum
Re: Dilema

Ema edhe patrioti im Mirditori ka shkrujtur dicka te tille mbi te ardhmen e Shqiperise.
Ate e gjen me poshte temes tende me titull:
A ka alternative shpetimi per Shqiperine:
Beso keshtu eshte.
Edhe une dua te diskutoj te njejtin problem por nga mungesa e kohes jam detyruar dhe e kam lene mbas dore.
Te pershendes nganjehere se e shkrep plot /pf/images/graemlins/wink.gif
Bye
 
Top