Dhurata me e bukur....

picasso

Forumium maestatis
Re: Dhurata me e bukur....

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Mund te me japesh nje mendim , ca dhurate ti blej babes per datelindje ?

[/ QUOTE ]mua me duket se ta kam dhe mendimin tim...ti shiko se une nuk ta njoh baben...ti e njeh...shikoje per ca duket se mund te gezohet(ndofta thjeshte me nje lajm te gezuar)sic ndodh ne shumicen e rasteve me prinderit...psh mora provimin apo ku ta di une...e sa per nje dhurat materiale...mund te jete...nje kollare(nese e ve...pasi shum i kane iant)nje kemish...apo dicka qe te ket kontakt te shpesh me te dhe te mendoj "ma ka dhuruar bija ime"
 

picasso

Forumium maestatis
Re: Dhurata me e bukur....

psh mua me kan dhuruar nje her nje or dore...qe me duhet at kujtoj ate person edhe kur nuk dua /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 

MALINA

Primus registratum
Re: Dhurata me e bukur....

RRofsh me kete mendimin e fundit per ore dore ok, se kollare ka.
 

picasso

Forumium maestatis
Re: Dhurata me e bukur....

emmmm
nuk e di...por besoj tek festina...apo nuk e di nese ka nje dyqa..ku shiten breil(por sme vjen ne mend tani)
 

picasso

Forumium maestatis
Re: Dhurata me e bukur....

festina i behet shume rreklam...edhe breil kam...por sme kujtohet se ku...
 

Wii

Grupi i të moçmëve!
Re: Dhurata me e bukur....

top qinç ne kohe te partise /pf/images/graemlins/laugh.gif ...ku ka pase dhurate me te bukur se ajo aman /pf/images/graemlins/laugh.gif ...
 

picasso

Forumium maestatis
Re: Dhurata me e bukur....

jam ne it u moj ka dy vjet /pf/images/graemlins/frown.gif
 

picasso

Forumium maestatis
Re: Dhurata me e bukur....

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
E ke fjalen per pare ?

[/ QUOTE ]per ke ishte pyetja?
 

MALINA

Primus registratum
Re: Dhurata me e bukur....

Jo per ty , jo.

Ca donte me thene nemesis me fjalen (TOP qinc) se mora vesh .

a ma shpjegon pak, nese ka mundesi
 

picasso

Forumium maestatis
Re: Dhurata me e bukur....

me duket se po fliste per nje shuplak /pf/images/graemlins/smile.gif
 

MALINA

Primus registratum
Re: Dhurata me e bukur....

Ca thua aman , paska qene me verte dhurate kjo /pf/images/graemlins/angel.gif))))))))))

Rrofsh qe ma shpjegove se as s'kisha per ti rene ne te.
 

Wii

Grupi i të moçmëve!
Re: Dhurata me e bukur....

atehere..ka qene nje top llastiku qe kushtonte 100 leke ne ate kohe... lluks per ate kohe /pf/images/graemlins/laugh.gif ...kishte te mire qe kur cahej akoma mbante formen e vet ... ama kur luaje me ate,po te te kapte ne trup ta linte vlage /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top