Dallavere

SkinArt

Primus registratum
Dallavere

Dallaveraxhinjt me te medhenj te keti forumi gjithashtu dhe ato me te vegjlit te postojn dallavere nga me te ndryshme KTU!
 

hot

Hotgirl
Re: Dallavere

un e mbaj veten per tek te medhenjte po se di ku me klasifikoni ju /pf/images/graemlins/smile.gif
 

lil-butterfly

Primus registratum
Re: Dallavere

mbese gjej nje avatar tjeter mi edhe bejme ca dallavere per qejf pastaj, fusim icik robt ne sherr :rockband: :rockband:
 

hot

Hotgirl
Re: Dallavere

Fillimisht postuar nga lil-butterfly:
[qb] mbese gjej nje avatar tjeter mi edhe bejme ca dallavere per qejf pastaj, fusim icik robt ne sherr :rockband: :rockband: [/qb]
po ku ta gjej me??!! :confused:
 

lil-butterfly

Primus registratum
Re: Dallavere

hajde se po i fem gjishit qe te te gjej nje per ty HOT sic je edhe vete /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
 

hot

Hotgirl
Re: Dallavere

rrofsh gjishe..ma gjeni nje sa me shpejt se mu cpifen keto qe jane ketu /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

lil-butterfly

Primus registratum
Re: Dallavere

kam gjetur une ca per ty mi mbeseeeeeeeee qe se ke idene. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif jane hot fare fare

mi kujto ne chat qe te ti tregoj
 

hot

Hotgirl
Re: Dallavere

okkkkkk rrofsh gjishe..ishalla jane te bukra edhe na i lejojne me i ven ktu /pf/images/graemlins/smile.gif
P.S: aman me mua me gjete qe te te kujtoj e?? mua me ka zene skleroza keq fare /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

SkinArt

Primus registratum
Re: Dallavere

kjo lil qeka dallavere fare /pf/images/graemlins/tongue.gif edhe pse ne fillim se dha veten qe se dha
 

SkinArt

Primus registratum
Re: Dallavere

vallai kur po dilja ne rruge sot pashe nje grua po uleriste me te madhe ne mes te rruges rrofte Fatos Nano nuk i duam paret tona ? un kete se kuptova mbase ju do thoni ja futa kot po crendesi ka rendesi ka qe ajo gruaja po thonte nuk i dua paret ca mendoni ju ka te drejte ajo te themi nuk i duam paret tona
 

SkinArt

Primus registratum
Re: Dallavere

i dini 3 ligjet e teatrit ?

1)Nqs koha eshte tmerresisht e keqe dhe ne rruge bie shi ta dini qe ne salle ka pak spektatore

2)Nqs koha eshte tmerresisht e mire dhe ne rruge ben vape ta dini qe ne salle ka pak spektatore

3)Nqs ne salle jan prishur te gjitha kondicioneret dhe nuk punon asgje ta dini se salla eshte plot me spektatore
 

SkinArt

Primus registratum
Re: Dallavere

HotGirl po ta shpjegoj kuptimin e fjales dallavere

muhabete kot me kot anyway like a chit chat dmth mund te thuash kot me kot gjera qe te vin ne mend un e nisa me ato po mund te thuhet dhe thashetheme verdalle me nje fjale Shkruani kot me kot /pf/images/graemlins/smile.gif
 

SkinArt

Primus registratum
Re: Dallavere

Lajmi ores se fundit

Neser ora 7:30am ne burgun e tiranes 313 njoftohen te gjithe te burgosurit nga ato më me krime ordinere deri ke ato me te bujshme se do te marrin lirine e shume pritur

Gjithashtu njoftohen te afermit e burgosurve qe te paraqiten 20min me perpara orarit per te terhequr femijet e tyre burgaxhi

Burgu 313 Tirane 2003
Nga Drejtoria
 
Top