C'je ne gjendje te besh per dashurine???

nardi71

Primus registratum
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

Ishte njehere nje shoku im dhe me thoshte se kish rene ne dashuri ne Itali ne Lece me nje vajze shume simpatike me biemer Skarcia kush banon aty i njeh pak a shume se jane keshtu si fis gjysem mafioz mirepo ky diali e donte per (shume arsye si fillim mendonte vetem dokumentat) mirepo ja qe na ra brenda se ndonjehere perzihen e edhe ndjenjat e kur kupton se pavarsisht se cfare kombesie ke jeta rrjedh njelloj per te gjithe pavarsisht,dhe ceshete me e keqja ndonjehere dikush mund ta kaloje jeten me trishtueshem nga cduket dhe per arsye edhe me idiote nga sa mund ta mendoje ndokush pershembull ne shqiperi.
Dhe vazhdoi ky diali ta frekuentonete kete vajzen dhe kjo gjithashtu shpesh ne shpine e tij mirepo pas 6 muajsh kjo i thote se problemi me i madh qe ka eshet se eshte e martuar dhe se burri saj do ta vrase ne se e merr vesh per kete raportilegal.Ky diali u shokua por pas 1 muaji u detyru te largohej nga italia,Ajo gruaja qe smund te divorcoje dot burrin e saj per shume arsye dhe jo vetem te parashtruara me sipoes e telefonon per nate dhe ky diali vazhdon dhe ndien per te mirepo ja qe shanset per te jetuar basheke jane afer zeros,Cte beje ai per dashurine u ripyet juve? Ose me sakte kur gjendeni ne nje kolaps dashuror dhe kur kuptoni se asgje nuk veret me nga ju cfare ka ngel per te sakrifiku dhe ju mendoni se e poseidoni akoma ?ju ftoj me dashamiresi (Ndonjehere me thote ai shoku trimi i mire me shoke shume)
 

TranofiljA

Primus registratum
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

Fillimisht postuar nga Kordelja:
[qb]Ore s'ka asnje ketu ne AF qe ka bere ndonje "budallallek" per dashurine.E cuditshme.
Une p.sh.e kam rraf njonen <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
ha ha ha....mire ja ke bo, jam e sigurte qe ajo e ka pas fajin <img src="/pf/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Me kujtove nje kenge

<span style="font-weight: bold">Don't mess with my man, I'ma be the one to break it to ya....</span>
-Nivea
 

gjekec

Primus registratum
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

power tripping, right ? &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/laugh.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt;
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

Tranofile jam e eger une yyyyyyyy ta dish ti.... &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/laugh.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt;
 

ervin

Primus registratum
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

Ca kam bere une per dashurine,ca kam bere,ca kam bere?????Pissssssss ,ku e di une!!!!!
Ah se u kujtova me kane sekuestruar nje skaf per hir te te dashures,se ja kisha dhene nje xhiro,po ajo s'kishte patente dhe keshtu qe ma sekuestruan &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/smile.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt; &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/smile.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt; &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/smile.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt; &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/smile.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt;
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

Fillimisht postuar nga Ema:
[qb] Jo me rraf jo...
Budalliqet i bej me veten time &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/smile.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt;
Psh:Rraf veten &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/smile.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt; [/qb]
iiii po na qenke lupurush ti...


Shiko Kordelen, goce trime me zemer. &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/laugh.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt;
 
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

Fillimisht postuar nga Kordelja:
[qb] Tranofile jam e eger une yyyyyyyy ta dish ti.... &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/laugh.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt; [/qb]
Nuk je pa shoqe.... &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/cool.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt; ,qe e duan ndonjehere.....e duan... &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/wink.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt;
 

JoNiDa1

Primus registratum
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

Per dashurine do beja...ate qe e kam me te veshtire ta bej normalisht..psh.te isha me pak egoiste &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/smile.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt;
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

Kam bere te pamunduren por.... &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/frown.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt; se di nese me ka ngelur ndonje gje tjeter..
 

bobo

marksist-enverist
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

nina, provoje i her ti thush-, ik pir**u!!!
&lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/laugh.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt;

i menim dhash, se e shof qe je mdilem.
ti shif e bo!!!
 

doktoresha

Primus registratum
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

ate qe s'e di as vete...si te jete lidhja...si te jete momenti
 

Dua

Primus registratum
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

Hic! Budalliku me i madh eshte te dalesh nga vetja per tjetrin. S'ia vlen. Jep aq sa mundesh dhe merr po aq. Une per vete me duket se kam marre mend mire e mire.

...nga Dua
 

naqja

Primus registratum
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

E le qe te iku kan per ardhur te tjera prap...nuk merzitem una...
 

abs

nuk e di...
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

C'je ne gjendje te besh per dashurine???

tuj fillu nga te a_ja deri te zh_ja...
ja mbyll gojen
e le pa fjal/frym &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/laugh.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt;
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

Fillimisht postuar nga JoNiDaaa:
[qb] Per dashurine do beja...ate qe e kam me te veshtire ta bej normalisht..psh.te isha me pak egoiste &lt;img src=&quot;/pf/images/graemlins/smile.gif&quot; alt=&quot;&quot; /&gt; [/qb]
E solle koken ti?
Dhe qe ta merrni vesh ju, kjo do rraf per ket egoizmin qe ka

Per temen: Do beja ate qe i takon te behet. :idea:
 

olti_9-kobra

Primus registratum
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

<span style="font-weight: bold">Edituar</span>

<span style="font-style: italic">Kujdes tek ato qe shkruan!</span>
 

lozonjarja

Primus registratum
Re: C'je ne gjendje te besh per dashurine???

Per dashurine ????
Per dashurine e vertete ??
I kam mohuar te gjithe , kam prishur rregullat e mia , kam bere sakrifica qe me llogjike te ftohte sduhet ti besh per asnje gjalle ne bote , kam dhene trupin ,shpirtin , dhe jeten time .

e ceshte dashuria pa sakrifica ,e ceshte dashuria pa dhene asgje ???????
Po nuk dhe nuk merr.


Nje here ta provosh gjithe jeten do e kerkosh !
 
Top