cilin vend preferoni?

Wise

Valoris scriptorum
25-05-2006, 06:29 PM​
Gjeografia e femres

Cilin vend e preferoni ju?

Gjeografia e femres

- Ne moshen prej 18 deri ne 20 vjec femra eshte si Afrika - e eger, e bukur dhe me shume zona misterioze dhe te pavizituara;

- Midis 21 dhe 30 vjetesh femra eshte si Amerika - e zhvilluar dhe e hapur, sidomos per te pasurit;

- Midis 31 dhe 35 vjetesh femra eshte si India - sensuale, e qete dhe me plot besim ne bukurine e vet;

- Ne moshen prej 36 deri ne 40 vjec femra eshte si Franca - e shijshme, e pjekur dhe mbetet nje pjese e botes qe vizitohet me kenaqesi;

- Midis 41 dhe 50 vjetesh femra eshte si jugosllavia - lufta eshte humbur, kurse demet e se kaluares kane lene gjurme te thella;

- Midis 51 dhe 60 vjetesh femra eshte si Rusia - e shkaterruar, pa kontroll dhe nuk i perfill vizitoret;

- Ne moshen midis 61 dhe 70 vjetesh femra eshte si Mongolia - me te kaluar te pasur dhe me fitore shume te medha, por pa ardhmeri;

- Mbas moshes 70 vjece femra eshte si Afganistani - cdokush e di ku eshte, mirepo nuk e viziton askush. ;)
 

Narkomane

Valoris scriptorum
- Ne moshen prej 18 deri ne 20 vjec femra eshte si Afrika - e eger, e bukur dhe me shume zona misterioze dhe te pavizituara;

Afrika lool:D
 

scadarsko

Locus omnem
pse QEKUR qenka bere ARTE ana sexuale?
po art vetem n sken nuk ka zonjushe e nderuar!
dhe ne sexe ka pjes arti,si prsh ledhatime,butesia ,fjalet e bukura te dua ectr...e keto nuk jan art per ty?pastaj nje seance sexe te paster hard gjithashtu ka rendesin evecante ....; varet se si e konsideroni ju sex .pastaj ke dhe EROS ku i teri ART eshte.
http://www.sexart.com/
 

Monroe

Valoris scriptorum
- Midis 21 dhe 30 vjetesh femra eshte si Amerika - e zhvilluar dhe e hapur, sidomos per te pasurit;
 
Top