Cila eshte makina me e mire qe keni hipur?

VoGeLuShI

Primus registratum
Re: Cila eshte makina me e mire qe keni hipur?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
une kam hipur te ferrari po nuk me pelqen fare si makine me e mira eshte jeep cheroke..

[/ QUOTE ]

S'me besohet qe ta kesh me gjithe mend.
Vetem ndjesia qe po hipen ne nje Ferrari te ben t'i harrosh komoditetet qe mund te ofroj nje Jeep Cherokee. /pf/images/graemlins/shrug.gif

[/ QUOTE ]

e ke gabim, edhe une kam hipur ne ferrari dhe nuk me eshte dukur ndo1 gje kush e di se cfare (normal qe ishte klas por jo aq sa ce bejne te tjeret) /pf/images/graemlins/shrug.gif
 

SR_City

Primus registratum
Re: Cila eshte makina me e mire qe keni hipur?

Un kam hipur te 2 limuzinat te e bardha per ne mbremjen e matures dhe te e zeza qe e ka pas nje shoku im te papara te dyja.
 

antip

Primus registratum
Re: Cila eshte makina me e mire qe keni hipur?

Zbrite apo e kalove aty gjithe naten??? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

MLK

Primus registratum
Re: Cila eshte makina me e mire qe keni hipur?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
une i hipa BMW 750i W12 5400ccm dhe ka ecur 260 ne ate moment ku e kisha ne dore une, ka mujt edhe me shume, se e ka edhe ate sport version dicka cka di une. Edhe kurr me me shum se 150 nuk eci me makine

[/ QUOTE ]

Sikur eshte 760 qe ka motor me 12 pistona apo jo! 750I ka motor me 8 pistona!
Pastaj te gjitha makinat e reja te BMW jane te bllokuara deri ne 250 km/h qe ne fabrike, si ke hecur me 260 km/h? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Daniel H

Primus registratum
Re: Cila eshte makina me e mire qe keni hipur?

Po ti ke dal per te zene robt ne gabim? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Erind

Forumium maestatis
Re: Cila eshte makina me e mire qe keni hipur?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
per mua ka qene kjo ketu poshte
[/ QUOTE ]

cinquecento eshte mit, e kam perdorur per disa jave! /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Re: Cila eshte makina me e mire qe keni hipur?

Ferrari TestaRossa nga Acquila në Lamezia Terme /pf/images/graemlins/rockband.gif.

Fatkeqsisht nuk i jepsha un /pf/images/graemlins/cry.gif. Megjithse rrug e gjat (e bom për 10 sahat me gjith nalesat e shumta) qefi modh të bote mos me ni gjo ...

E kom da menien me e ble nji për vete /pf/images/graemlins/rolleyes.gif
 

antip

Primus registratum
Re: Cila eshte makina me e mire qe keni hipur?

TestaRossa o model i kalum e nuk prodhohet me
 

Daniel H

Primus registratum
Re: Cila eshte makina me e mire qe keni hipur?

Kjo s'do te thote qe Kondra do e porosise ne fabrike me 0 km.
 

SR_City

Primus registratum
Re: Cila eshte makina me e mire qe keni hipur?

ahahahhahahah qejfi ma kishte te rrija po kisha mebremjen e matures perpara dhe nuk ndenja dot /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Xhepisti

Primus registratum
Re: Cila eshte makina me e mire qe keni hipur?

Ky
to57
eshte me i lezetshmi i forumit. Qejfli i modh revistash makinash, amon mer lal si ke kohe me i lexu te gjitha. Ve nai foto te forumi me ndonje nga kto makinat qe permend qe i ke dhene, qe i ke shit ose qe i perdor se ndryshe ste besojme.
 

olololol

Primus registratum
Re: Cila eshte makina me e mire qe keni hipur?Nje si ky tip me i ri dhe ishte me i miri i Repartit ku isha une dhe une kisha Klasin me te mire te patentes nga te gjithe ushtaret dhe ne Stervitje Lufte e merrja une , fantastik kur ngjiteshe malit nuk doje me dite per asgje ca kishte rruga.
 

antip

Primus registratum
Re: Cila eshte makina me e mire qe keni hipur?

nji BMV seria 7 (se mbaj mend ekzaktesisht numrin), e papare fare, e kishte ble ai shoku 105 000 euro. M'vite turp se isha ne me shapka shpije... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
 

VoGeLuShI

Primus registratum
Re: Cila eshte makina me e mire qe keni hipur?

makina e babit ford focus /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
 

Hellena

Primus registratum
Re: Cila eshte makina me e mire qe keni hipur?

Kam “ipur” nje here ne nje makine qe dhe sot e kesaj dite se harroj , ishte si tip Limuzine por me e vogel nga jashte , ndersa engine e kishte “costum made “dhe e ke parasysh ai tubi nga mbrapa qe te gjithe e kane nje te vogel , kjo kishte 2 dhe te medha /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif dhe sigurisht ishte jashtezakonisht e shpejte por e mira qendronte ne faktin qe kur ecje ne autostrade dhe gati dyfish ndaj limitit nuk ndjehej fare nga brenda makines kjo shpejtesi , nuk kishte as dridhjen me te vogel . Plus i kishte sediljet te tera te mbuluara me lekure ngjyre te zeze . ndersa entertainment system kishte nje DVD player kur po shikoja Michael Jackson , nje nder albumet e tij me te mire , ndersa radioja digitale ishte si tamam si tek ato filmat sci-fi , tere ngjyra e drita /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif sigurisht me nje kualitet fantastiko shkecor ..lol
Qe ne momentin qe hyje ne ate makine te dukej vetja si mafiosa dhe sepse dhe xhamat I kishte nga ato qe nuk thyhen te blinduara dhe me ngjyre te erret kur smund te te shihnin nga jashte …
 

ismaili

Primus registratum
Re: Cila eshte makina me e mire qe keni hipur?

Kam hipur ne shume makina por ford focus eshte me i miri.
eshte shume i rehatshem per rruge te gjate, i shpejte dhe i vogel, parakalon dhe e parkon lehte.
 
Top