Cfare mendoni per Vajzat e forumit....

joetisti_

Locus omnem
Jane te shkathta, te zgjuara dhe te matura. Jane serioze, me humor dhe zemermira. Jane te heshtura, te zhurmshme dhe te qershinjta.
 

Ameliè

Forumium maestatis
Mendoj se Lisa apo si e kishte ajo eshte personi me i deshtuar ne forum, por ama perpiqet e per kete duhet nje duartrokitje.

Aki vajze je?
 

Ameliè

Forumium maestatis
Ti Aki psh me pelqen shume, ke nerva te merresh me shpjegime je e vemendeshme ndaj detajave
dukesh tip i ndjeshem dhe me nje shpirt artistik.
 

Aki

Paint It Black
hahahahahahahahhahaha
zakonisht jam mesuar te me shajne e qortojne, me vjen cudi te lexoj gjera te tilla, po faleminderit :)

P.S. mos u shpejto ne gjykime qofte te mira apo te keqija, njerezit kane aftesi per te te befasuar :)
 

Mirabel

Locus omnem
edhe ti amelia me dukesh vajze me goxha talent...edhe pse kamuflon veten me tisin e te fortes. :)
zakonisht kte e bejne tipat e brishte te cilet nuk duan asesi te jene te prekshem nga masa...nje lloj vetmbrojtjeje
 
Top