Cfare mendoni per lazaratin e ri? http://www.lajm-shqip.com/new/index.php/2017/07/18/shish-zbuloi-la

Airbourne

Papirus rex
Sume te ashtequajter mbreter te DARIT, hapin tema per mariuhanen apo kokainen.Ky do e rregulloi...gjendjen!!!


PS...KETO SYSTEMA i ka ditur nje 10 VJECAR me PERPARA,sepse nuk eshte idiot si disa enderrues me flamur.
Shume interesant si hulumtim...me nendetese me...2001.Apo ata BARONET e DROGES me stema ne krah....qlirimtare.
Komb....PESHTARAK dhe INJORANT+BYTHSHITUR.
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
Me thene te drejten as qe me vjen ndermend te mendoj per Lazaratin dhe kjo per arsyen me te thjeshte se Lazarati nuk mendon per mua!


Adea
 
Top